Abanoz gitti çalışmalar hızlandı

8 aydır kapalı olan Akçakoca-Kocaali-Karasu sahil yolunun Paşalar mevkisindeki şantiye alanına giderek çalışmaları yakından takip eden CHP ilçe başkanı Tuğrul Abanoz, videolu açıklama yaptı. "Gelip buralara fotoğraf vermeyin işinizi takip edin" diyen Abanoz, yolun bir an önce tamamlanıp açılmasını istedi.

Abanoz gitti çalışmalar hızlandı
19.08.2022 - 08:54
Güncelleme 19.08.2022 - 09:00
Özel Haber
2821
3

Ankara’dan atama yoluyla koltuk sahibi olanların aksine dişiyle tırnağıyla geldiği CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı koltuğunu anasının  ak sütü gibi  hak eden Tuğrul Abanoz, ilçe başkanı olduğu günden beri köy, mahalle, yol demeden sorun olan bölgeye gidip yetkilileri göreve davet ediyor.

Bu kapsamda Perşembe günü Akçakoca-Kocaali- Karasu sahil yolun çökme nedeniyle kaplı olan Paşalar köyü bölgesine giden Tuğrul Abanoz, şantiye sahasından videolu çağrıda bulundu. ‘’Buraya resim çekilmeye gelmeyin, vatandaşın mağduriyetini giderin.’’ Diyen Abanoz, 8 aydır kapalı olan yolun ne zaman açılacağını söyledi.

Öğle saatlerinde çöken yolda farkındalık videosu çeken CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz yetkililere seslendi. ‘’Buraya fotoğraf çektirmeye gelmeyin söz verdiğiniz tarihte yolu bitirin!’’ ifadelerini kullanan Abanoz yetkilileri göreve çağırdı.

Abanoz’un açıklaması sonrası şantiye alanına hafriyat kamyonları gelerek hummalı bir çalışma başlattıkları ve yolu önümüzde haftaya yetiştirilmeye çalışacağı belirtildi.


Editör: N. Cingirt