Hizipçiler partiyi felç etti, CHP ilçe yönetmi çalışamaz hale geldi

Tuğrul Abanoz başkanlığındaki CHP ilçe yönetimi, Son günlerde parti içinde yaşanan gelişmeler doğrultusunda yazılı bir çaıklama yayınladı...

Hizipçiler partiyi felç etti, CHP ilçe yönetmi çalışamaz hale geldi
13.03.2022 - 15:43
Güncelleme 13.03.2022 - 15:55
Haber Merkezi
3142

Fikret Albayrak ve Selçuk Yanmaz'ın başını çektiği parti içi hizip çalışması Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca ilçe örgütünü felç etmek üzere.

Parti içinde yaşanan iktidar kavgası nedeniyle Akçakocalıların gündelik yaşamına ait hiç bir çalışma yapamaz hale gelen partide sorunun nasıl çözleceği belirsizliğini korumaya devam ederken, ilçe yönetimi yazılı bir açıklama yayınlayarak son gelişmeşeri değrelendirdi.

İşte o açıklama

Saygıdeğer Akçakoca halkı ve partililerimiz.

Son günlerde partimizde yaşanan olumsuz gelişmeler hepinizin malumudur.

CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu olarak 2 senedir partimizin çıtasını en üst seviyeye taşımak ve bizden sonra gelecek olan yönetim kurullarına da en iyi şekilde bırakmak için büyük bir özveri ile çalışıyoruz.

Geldiğimiz noktada;

Önceki dönem Belediye ve İlçe Başkanlarımızın delegelerimiz ile ortaklaşa çalışması ile imza kampanyası düzenlemekte ve olağanüstü seçim istemektedirler.

Bu isteklerini Yönetim olarak Demokratik bir hak olarak görüyoruz. Herhangi bir gerekçe olmadan izlenen bu yolun zaman olarak da uygun olmadığını, böyle bir çalışmanın partimize de zarar vereceğini düşünüyor üzüntü duyduğumuzda belirtmek istiyoruz.

Basında yer alan gerek İlçe Başkanımız gerekse önceki dönem Belediye ve ilçe başkanlarımız hakkında çıkan haberler ise partimizi yıpratmakta olduğundan bu tür asılsız ve gereksiz haberlerin biran önce son bulmasını istiyoruz.

Partimize emek veren ister üye, ister başkan olsun her nefer bizim için bir değerdir.

CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu olarak olağanüstü seçim kararı çıkması durumunda çıkacak kararı saygı çerçevesinde değerlendirip partimiz için hayırlı olanın olmasını dilerken, tüm partililerimizi birlik ve beraberlik içinde iktidara yürümeye çağırıyor, saygılarımızı sunuyoruz.

CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı


Editör: N. Cingirt