Semih Genç Kimdir Bilin İstedik...

Semih Genç Kimdir Bilin İstedik...
20.02.2022 - 21:04
Güncelleme 22.02.2022 - 07:37
Özel Haber
6665
25

2019 yılında, AK Parti Düzce Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlığı yaptığı dönemde,  Büyük Annesi yaşında olan  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için  yaptığı iğrenç paylaşım sonrası göreviden el çektirilen Sehim Genç, hala uslanmamışa benziyor…

3 yıl önce yaptığı paylaşımı gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından Meral Akşener ile ilgili paylaşımını kaldırmak zorunda kalan  AK Parti’nin üniversitesi örgütlenmesi olan ÜniAK, Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrenci temsilcisi olan Sehim Genç, pop yıldızı Tarkan ile ilgili yaptığı paylaşım, tepkilere neden oldu.

Kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşan Tarkan'ın Geççek şarkısına tepki gösteren Sehim Genç, Tarkan’ın 20 yıl önce gazete kupürlerinde yer alan fotoğrafı ile itibarsızlaştırmaya çalıştı.

Topluma mal olmuş siyasetçi, sanatçı, bilim insanının dün farklı bir yaşam tarzını bugün ise başka bir yaşam tarzını benimseye bileceğini bilerek göremezden gelen Semih Genç’in yaptığı paylaşıma tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, “Nato Kafa Nato Mermer “ değerlendirmesinde bulundu.

NE OLMUŞTU? 2.09.2019

YANMAZDAN, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI GENÇ’E EDEPSİZ ELEŞTİRİSİ...

2014-2019 yılları arasında, AK Parti’den Akçakoca Belediye Meclis Üyeliği görevi yürüten Hasan Ali Yanmaz,  AK Parti Düzce Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Sehim Genç’e ağır eleştiri.

Seçim İşleri Başkanı Genci, edepsiz ve ahlaksız paylaşım yaptığı için yerden yere vuran Yanmaz, AK Parti Düzce Milletvekilleri ile il başkanı Mustafa Keskin’i göreve davet etti.

Cumhurbaşkanlığı sarayında yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenir’in tokalaşma anının resmeden fotoğrafa; “Meral abla saraya yürüyecem derken REİS’E yürüyor” yorumu yazan Genci, edepsiz olmakla eleştiren Hasan Ali Yanmaz, böyle kendini bilmez hadsizlerin partiden uzaklaştırılmasını istedi.

YANMAZ ŞUNLARI SÖYLEDİ…

“Ak parti il başkanına,  Düzce milletvekillerimize,  Sayın belediye başkanımıza açık mektup.

Ak parti hareketi böyle edepsiz ahlaksız paylaşım yapanlara müdahale etmeyecek mi?

Dava denilen Ülkü bu tür insanların küçük beyinleri sayesin de yerle yeksan mı olacak.

Belli ki bu genç küçük beyinli kardeşimiz birilerine yaranmaya çalışıyor bu tür salaklıklara dur demeyeceğiz mi?

Örf, anane, milli ruh ve dindar kimliğimiz bu tür paylaşımlarla örtüşüyor mu?

Bir anne,

Bir kişinin nikâhlı eşi,

Bir partinin genel başkanı.”


Editör: N. Cingirt