Semih Genç Kimdir Bilin İstedik...

Semih Genç Kimdir Bilin İstedik...
20.02.2022 - 21:04
Güncelleme 22.02.2022 - 07:37
Özel Haber
5919
6

2019 yılında, AK Parti Düzce Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlığı yaptığı dönemde,  Büyük Annesi yaşında olan  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için  yaptığı iğrenç paylaşım sonrası göreviden el çektirilen Sehim Genç, hala uslanmamışa benziyor…

3 yıl önce yaptığı paylaşımı gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından Meral Akşener ile ilgili paylaşımını kaldırmak zorunda kalan  AK Parti’nin üniversitesi örgütlenmesi olan ÜniAK, Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrenci temsilcisi olan Sehim Genç, pop yıldızı Tarkan ile ilgili yaptığı paylaşım, tepkilere neden oldu.

Kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşan Tarkan'ın Geççek şarkısına tepki gösteren Sehim Genç, Tarkan’ın 20 yıl önce gazete kupürlerinde yer alan fotoğrafı ile itibarsızlaştırmaya çalıştı.

Topluma mal olmuş siyasetçi, sanatçı, bilim insanının dün farklı bir yaşam tarzını bugün ise başka bir yaşam tarzını benimseye bileceğini bilerek göremezden gelen Semih Genç’in yaptığı paylaşıma tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, “Nato Kafa Nato Mermer “ değerlendirmesinde bulundu.

NE OLMUŞTU? 2.09.2019

YANMAZDAN, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI GENÇ’E EDEPSİZ ELEŞTİRİSİ...

2014-2019 yılları arasında, AK Parti’den Akçakoca Belediye Meclis Üyeliği görevi yürüten Hasan Ali Yanmaz,  AK Parti Düzce Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Sehim Genç’e ağır eleştiri.

Seçim İşleri Başkanı Genci, edepsiz ve ahlaksız paylaşım yaptığı için yerden yere vuran Yanmaz, AK Parti Düzce Milletvekilleri ile il başkanı Mustafa Keskin’i göreve davet etti.

Cumhurbaşkanlığı sarayında yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenir’in tokalaşma anının resmeden fotoğrafa; “Meral abla saraya yürüyecem derken REİS’E yürüyor” yorumu yazan Genci, edepsiz olmakla eleştiren Hasan Ali Yanmaz, böyle kendini bilmez hadsizlerin partiden uzaklaştırılmasını istedi.

YANMAZ ŞUNLARI SÖYLEDİ…

“Ak parti il başkanına,  Düzce milletvekillerimize,  Sayın belediye başkanımıza açık mektup.

Ak parti hareketi böyle edepsiz ahlaksız paylaşım yapanlara müdahale etmeyecek mi?

Dava denilen Ülkü bu tür insanların küçük beyinleri sayesin de yerle yeksan mı olacak.

Belli ki bu genç küçük beyinli kardeşimiz birilerine yaranmaya çalışıyor bu tür salaklıklara dur demeyeceğiz mi?

Örf, anane, milli ruh ve dindar kimliğimiz bu tür paylaşımlarla örtüşüyor mu?

Bir anne,

Bir kişinin nikâhlı eşi,

Bir partinin genel başkanı.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • semih genç'in fedaisi
  semih genç'in fedaisi
  1.01.2023 21:05

  biz semih başkanımızı tanıyoruz. bu onları yapacak birisi değil.siz onu BÖYLE KARALAYAMAZSINUZ. kiminne oldugunu çok iyi biliyoruz!!

 • Ankara Siyasal-Akçakoca Siyasal
  Ankara Siyasal-Akçakoca Siyasal
  26.12.2022 13:00

  Akçakoca Siyasal'dan böyle bir temsilci çıkması normal. Ne bekliyordunuz. O okulda entellektüelliğin kırıntısını bulamazsınız.

 • Kemal
  Kemal
  8.03.2022 20:02

  Ne var çocuğun paylaşımlarında ? Şehit kardeşine küfür mü etmiş ? Boğazını mı sıkmış ? Pkk lılarla yol mu yürümüş ?

 • Akçakoca Bey
  Akçakoca Bey
  22.02.2022 14:59

  Semih kardeşimi tebrik ederim. Ağzına sağlık.

 • Semih Genç
  Semih Genç
  21.02.2022 13:34

  Anlaşılan 2019 yılında yaptığımız gençlik faliyetleri ağarınıza gitmiş ki fotoğraflardan da boy boy gözüken Osman Çakır Erenköylü'nün paylaşımını paylaştığım için kıyameti kopartmıştınız hatta o dönem Düzce lise komisyonunda gönüllü görev aldığım halde Düzce Seçim İşleri başkanı diye angaje etmiştiniz. Anlaşılan Düzcemizin o güzel Akçakocasında ALLAH Rızası için yaptıklarımız da ağrınıza gitmiş ki yine yalanlar ile konuşuyorsunuz. Buyrun bana yorumlarda 1 tane olumsuz yorum gösterin ? Haydi !

 • Akcakocali
  Akcakocali
  21.02.2022 08:10

  Çok mu dokundu yanmaz bey,anlaşılan sende meral hanımın peşindesin,mutluluklar sana....

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız