Doktor Özge Yalcı Göreve Başladı

Doktor Özge Yalcı Göreve Başladı
5.06.2021 - 11:36
2865
2

Akçakoca Devlet Hastanesine  atanan Dahiliye Uzmanı, hasta kabulüne başladı.

Akçakoca Devlet Hastanesi Yeni Dahiliye Uzmanı Dr. Özge  Yalcı hasta kabulüne başlayarak poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Geçtiğimiz aylarda doktor sıkıntısı nedeniyle sürekli eleştiri konusu olan Akçakoca Devlet Hastanesi, doktor eksiği olan branşlarda doktor açığını kapatmaya başladı. Akçakoca Devlet Hastanesinde, Özlem Murtatoğlu başka bir İle ataması gerçekleşmişti, poliklinik sayısı bire düşmüştü.

Poliklinik ikide hizmet vermeye başlayan Uzm Dr. Özge Yalcı hakandaki bilgiler şöyle; 1991 yılında Balıkesir’de doğdu. Memleketi Eskişehir.

2015 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

İç hastalıkları uzmanlık eğitimini 2021 yılında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. 2021 yılından itibaren Akçakoca Devlet Hastanesinde çalışmaya başladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Sait GÜLEND
  Sait GÜLEND
  7.04.2022 15:00

  Dr.hanıma 4 defa muayene oldum tedavi ve teşhisleri çok doğru şahsen ben çok yararlandım kendisine dua ediyorum. Dr.hanımin hastasına anlaştık mı ddemedi çok güzél. Sayğılarımla arz ederim.

 • Ali Yalçınkaya
  Ali Yalçınkaya
  9.03.2022 21:15

  Doktor Hanımı Düzce Üniversitesinden Tanıyorum Alanında Başarılı Bir Doktordur.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız