Düzce Ağız ve Diş Merkezi kaliteyi arttırıyor

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, gördüğü yoğun ilgi ve yaptığı kaliteli hizmetleri sayesinde hızla büyümeye devam ediyor.

Düzce Ağız ve Diş Merkezi kaliteyi arttırıyor
3.11.2015 - 07:43
3101

Açıldığı günden itibaren özenli ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan memnuniyetinin son derece yüksek olduğu, Düzce ve yakın çevresinde ikamet eden birçok vatandaşın tereddütsüz tercih ettiği bir merkez olan Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, gördüğü yoğun ilgi ve yaptığı kaliteli hizmetleri sayesinde hızla büyümeye devam ediyor.

Hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren sürekli yenilenerek hizmeti kaliteli ve kesintisiz bir şekilde verebilmek için alanı ile ilgili çeşitli donanımı bünyesine toplayan ve bununla birlikte hizmet binasını yenileyerek daha nezih ve modern bir ortamda hizmet sunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yapmış olduğu implantoloji, engelli hastalar için genel anestezi altında diş tedavileri, merkeze ulaşma imkanı olmayan hastalara evde sağlık hizmetleri, MEB işbirliği ile okulda öğrenci muayeneleri, protez ve genel muayene işlemleri hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek sağlık turizmi ve turistin sağlığı alanında çalışmalar yaparak Düzce’yi bir cazibe ve diş sağlığı merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. 

Hasta memnuniyetini esas alan ve hasta haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren, hastaların dilek ve beklentilerinin takibi, hasta şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret eden, hastalarla huzurlu bir ortamda sevgi ve güven ilişkisinin en üst seviyeye çıkarılması için çalışan Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, iyileştirme ve yenileme çalışmaları sürekli olarak devam ediyor. Yeni ve alanında uzman personelleri bünyesine katan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, klinikler hastaların beklentileri doğrultusunda daha uygun bir ortama kavuşturuluyor. Kaliteli ve uzman ekibi, yenilikçi idari kadrosu ve özveri ile çalışan personeli sayesinde Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Düzce ve yakın çevresinin ilgi odağı ve sağlık merkezi olacağının sinyallerini veriyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız