AK Parti’den 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ziyaret

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer ve yönetim kurulu üyeleri 112 Acil servis elemanlarını ziyaret etti.

AK Parti’den 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ziyaret
5.07.2013 - 11:27
4311

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer, 112'nin hayat kurtaran bir birim olduğunu ifade ederek, "İnsanlarımızın başına gelebilecek olan kazalar ve musibetlerde ilk akla gelen, ilk çevrilen numara 112'dir." dedi.

112 Acil Servis hastalarımızı yaşama bağlıyor

 

AK Parti Akaçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer ve yönetim kurulu üyeleri, 112 Akçakoca  Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nu ziyaret etti. Mustafa Ezer, "Burada çalışan kardeşlerimiz, sürekli başkasının hayatını kurtarmaya adanmış bir vaziyette hayatlarına devam ediyorlar. 112, sağlığımızda başımıza gelen kötü bir durumu hastanın lehine çevirmek, dakikalarla yarışmak, hayat kurtarma anlamında çok önemli bir birimdir. Öyle bir an oluyor ki bir saniye, bir dakika erken götürüp ulaştırılan bir hastaya yapılan müdahalede hayatı kurtulabiliyor. Onun için iktidarımız, 2002'den bu zamana kadar, gerek personel sayısı itibarıyla, gerekse araç-gereç sayısı itibarıyla bu birime ciddi manada yatırımlar yaptı " diyen Mustafa Ezer daha sonra şöyle devam etti.

 

" AK Parti Daha doğrusu, her alanda Türkiye'yi dönüştüren hamleler gerçekleşirken, sağlık alanında da çok ciddi yatırımlar gerçekleştirdik. Çünkü sağlık her işin başıdır, diyerek yola çıktık. Bu anlamda öncelikle hastanelerimizi modernize ettik. Dağınık yapıda duran hastanelerimizi bir çatı altına almak suretiyle hizmetin tek elden ve verimli bir şekilde yürümesinin teminini sağladık." dedi.

 

Mustafa Ezer ve ilçe yönetim kurulunun ziyaretinde oldukça memnun görüne 112 Acil Servis görevlileri, Mustafa Ezer sıkıntılarını anlattılar. Görüşme daha sonra çayların içilmesiyle birlikte sıcak bir sohbetle devam etti.


Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız