MOBİLYA FABRİKASINDA KORONA PANİĞİ!

MOBİLYA FABRİKASINDA KORONA PANİĞİ!
13.08.2020 - 06:52
2248

 Düzce Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren mobilya fabrikasında, 9 kişide korona virüsü vakası tespit edildi. Filyasyon takibinde olan 10 işçi de karantinaya alındı. Üretimin devam ettiği fabrikada koronaya yakalanan 4 kişinin tedavisi sona ererek işlerinin başına döndü.

 Düzce OSB’de mobilya ve ev ürünleri üzerine üretim yapan bir fabrikada korona virüsü tespit edilmesi üzerine Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından tedbirler alındı.  9 kişinin fabrikadaki çalışma grubunda bulunan 10 kişi de karantinaya alındı. 9 korona hastasının 4’ünün tedavisinin tamamlanarak işlerinin başına döndüğü, diğer çalışanların karantina ve tedavi süreçlerinin kısa sürede tamamlanarak yeniden işlerinin başına döneceğinin bilgisine ulaşıldı. Edinilen bilgilere göre korona virüs bir yakınının cenazesine giden işçiden kaynaklandı. Sağlık il müdürlüğü ile fabrika yetkilileri vaka üzerine tedbirleri genişlettiler. Fabrikada üretim ise devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız