AKÇAKOCA TV EKİBİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BAYRAMLAŞTI

 AKÇAKOCA TV EKİBİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BAYRAMLAŞTI
26.05.2020 - 13:08
988

 Akçakoca TV ekibi,  Akçakoca Devlet Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarını ziyaret edip bayramlaştı.

Covid-19 nedeniyle bir süredir evlerinden ayrı kalan sağlık çalışanları, sağlık çalışanları olarak sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirterek, "Bugün de Ramazan Bayramı ve sağlık çalışanları olarak ailelerimizden, evlerimizden uzak bir şekilde halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz sizin için buradayız, siz de bizim için lütfen evde kalın." diye konuştular.

Op. Dr. M. Haldun ÇOLAK yazılı bir açıklama yaptı. Başhekim Op Dr Çolak yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi .

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Haldun ÇOLAK "Tabii ki bayram hepimiz için çok önemli. Biz bayram da olsa burada vatandaşımıza hizmet ederek bayramımızı idrak etmeye çalışıyoruz. Sağlık çalışanları olarak Covid-19 sürecinde ailemizden uzak kalarak elimizden geldiğince hizmetimizi devam ettiriyoruz. Tüm halkımızın bayramı mübarek olsun." dedi

''İçerisinde bulunduğumuz bu zor günlerde; feraseti ile bizlere desteklerini esirgemeyen aziz halkımız ve sağlık çalışanlarımızla birlikte afiyet ve huzur içerisinde hasret gidereceğimiz nice bayramlara ulaşmayı yüce rabbimizden niyaz ediyor ve en kalbi duygularımla bayramlarını kutluyorum”  ifadelerini kullandı.