CUMAYERİ İLÇESİNDE 7 KORONAVİRÜS VAKASI VAR

CUMAYERİ İLÇESİNDE 7 KORONAVİRÜS VAKASI VAR
13.04.2020 - 06:54
1132

 Cumayeri'nde Korona Virüs nedeniyle hastaneye başvuran toplam 7 kişinin test sonucunun pozitif çıktığı bilgisine ulaşıldı. Yetkililerin aldığı tüm önlemlere ve sürekli yapılan uyarılara rağmen insanların "Sorumsuzca" dışarıda dolaşması hem süreci uzatıyor, hem de virüsün yayılmasını sağlıyor.

 Korona Virüs vakaları ülkemizde her geçen gün artmaya devam ederken ilimizde de durum farklı değil. Yapılan tüm uyarılara rağmen insanların duyarsız hareket etmesi nedeniyle farkında olmadan bir çok kişi virüsü kapıyor. Cumayeri ilçesinde S.D., Y.K., G.K., A.K, E.T, S.T, N.G'nın kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığı belirtildi. Düzce il genelinde alınan tedbirler doğrultusunda Cumayeri pazarı kapatılmıştı. Pazaryerinin kapanmasıyla birlikte insanlar marketlere hücum ederek adeta pazaryerindeki kalabalığı market önlerine ve içlerine taşıdı.

YETKİLİLER UYARIYOR LÜTFEN ÇIKMAYIN!

Hergün yapılan uyarılara aldırış etmeyen bir çok kişi sokaklarda işi olmadığı halde dolaşarak başkalarının da hayatını hiçe sayarak hareket ediyor. İlçede işi olmadığı halde dolaşan vatandaşları sık sık uyaran emniyet ekipleri ve belediyeye bağlı zabıta ekiplerinin çabasına rağmen insanlar "Sorumsuzca" dışarı çıkarak süreci baltalıyor.

DÜZCE GENELİNDE 100'e DAYANDI

Öte yandan Düzce genelinde vaka sayısının 100'e dayandığı belirtilirekn,  sayının her geçen gün katlanarak devam ettiği öğrenildi. Düzce'de alınan cadde kapatma tedbirlerinin önümüzdeki günlerde İlçe merkezlerinde de uygulanabileceği konuşuluyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız