Kanser hastası Büşra, her yerde kayıp tavşanını arıyor...

Kanser hastası Büşra, her yerde kayıp tavşanını arıyor...
7.07.2017 - 11:26
3291

 Akçakoca’nın Karaburun sahilinde Tarçın ismindeki kaybolanTavşanını bulamayan Büşra Yetişir, Tavşanını sosyal medya üzerinden yayınladığı kaçırıldı iddiası  ilanı ile arıyor.

Meme Kanseri hastası olan 21 yaşındaki  Büşra Yetişir,3 yıldır Tarçın  adındaki tavşanınla bir yaşam kurduğunu, tarçını kaçıran kişinin vicdanıyla düşünüp,tarçını geri bırakmasını söyledi.

21 yaşındaki Büşra Yetişir, Ramazan bayramı sonrası Ailesiyle birlikte Ankara’dan tatil amaçlı Akçakoca’nın Karaburun mevkiinde kampa gelirler.

4 günlük tatillerinin son gününde Tavşanı Tarçının  bir anda yok olduğunu anlayan Büşra Yetişir, kamp alanında bir süre aramasının ardından bulamaz, yaşlı bir kişinin tavşanla uzaklaştığı bilgisini öğrenir ve sonra Ailesiyle birlikte zamanları olmadığı için  Anakaraya geri dönerler. Bir hafta boyunca Tarçından haber alamamasının ardından   Büşra ,Sosyal medya üzerinden Tavşanı Tarçının fotoğrafını koyarak ilan yapıp paylaşır.Bir çok insanın Bu kaçırıldığı iddiası edilen afişi sosyal medya üzerinden paylaşır.

3 yıldır kanser tedavisi gören Büşra,Kaçırılan tavşanını geri istediğini belirterek’’ 3 yıldır birlikte yaşadık,bizimle birlikte evimizde büyüdü,hastalığım sürecinde tarçın bana destek oldu,moral oldu, hep benim yanımdaydı, ben ağladığımda hep yanımdaydı,Sosyal medya aracılığı ile yaptığım kayıp ilanı ile bir çok kişiye ulaştım ama herhangi bir sonuca varamadım,buradan tarçını götüren kişiye sesleniyorum,tarçın sizin için bir hayvan olabilir , ama o bizim ailemizin bebeğiydi,lütfen tarçınımızı bize geri verin’’diye seslendi.

 

Akçakoca’nın Karaburun sahilinde Tarçın ismindeki kaybolanTavşanını bulamayan Büşra Yetişir, Tavşanını sosyal medya üzerinden yayınladığı kaçırıldı iddiası  ilanı ile arıyor. Meme Kanseri hastası olan 21 yaşındaki  Büşra Yetişir,3 yıldır Tarçın  adındaki tavşanınla bir yaşam kurduğunu, tarçını kaçıran kişinin vicdanıyla düşünüp,tarçını geri bırakmasını söyledi. 21 yaşındaki Büşra Yetişir, Ramazan bayramı sonrası Ailesiyle birlikte Ankara’dan tatil amaçlı Akçakoca’nın Karaburun mevkiinde kampa gelirler. 4 günlük tatillerinin son gününde Tavşanı Tarçının  bir anda yok olduğunu anlayan Büşra Yetişir, kamp alanında bir süre aramasının ardından bulamaz, yaşlı bir kişinin tavşanla uzaklaştığı bilgisini öğrenir ve sonra Ailesiyle birlikte zamanları olmadığı için  Anakaraya geri dönerler. Bir hafta boyunca Tarçından haber alamamasının ardından   Büşra ,Sosyal medya üzerinden Tavşanı Tarçının fotoğrafını koyarak ilan yapıp paylaşır.Bir çok insanın Bu kaçırıldığı iddiası edilen afişi sosyal medya üzerinden paylaşır. 3 yıldır kanser tedavisi gören Büşra,Kaçırılan tavşanını geri istediğini belirterek’’ 3 yıldır birlikte yaşadık,bizimle birlikte evimizde büyüdü,hastalığım sürecinde tarçın bana destek oldu,moral oldu, hep benim yanımdaydı, ben ağladığımda hep yanımdaydı,Sosyal medya aracılığı ile yaptığım kayıp ilanı ile bir çok kişiye ulaştım ama herhangi bir sonuca varamadım,buradan tarçını götüren kişiye sesleniyorum,tarçın sizin için bir hayvan olabilir , ama o bizim ailemizin bebeğiydi,lütfen tarçınımızı bize geri verin’’diye seslendi.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız