O marketten, kamuoyu açıklama bekliyor

 O marketten, kamuoyu açıklama bekliyor
17.03.2017 - 11:13
3234

Akçakoca’da da şubesi olan Düzce merkezli bir market zincirinde akıl almaz bir olay gerçekleşti. Marketten alışveriş yapan duyarlı bir vatandaşın Diriliş gazetesine ihbar ederek ortaya çıkardığı skandal sonrası, yetkililerden açıklama beklendiği ifade edildi.

Kullanım süresi geçen yufkaya barkood numarası!

Düzce ve ilçelerde bir çok şubesi bulunan Düzce merkezli bir marketler zinciri sattığı kullanım süresi geçmiş yufkalar üzerinde yaptığı etiket oyunu ile vatandaşın sağlığı ile oynamaya devam ediyor. Marketten alınan yufkanın fiyat etiketinin altından başka bir etiket daha çıktı. Normalde son kullanma tarihi 6 Mart olan yufkaların son kullanma tarihi ikinci bir etiket ile 9 Mart’a kadar çıkarıldı.

Firma yetkilileri mi, belediye zabıtası mı, il gıda tarım mı açıklama yapacak?

Akçakoca Belediyesinin Pazar yolu üzerindeki iş merkezinin altında da şubesi olan marketler zincirinin Düzce merkezde faaliyet gösteren şubesinden  09 Mart 2017 tarihinde alınan yufkaların üstünde bulunan etiket kaldırıldığında altından bir etiket daha çıktı. Alttan çıkan etiketten ise yufkaların son kullanma tarihi 06 Mart 2017 olarak gösterildi. Yapılan hile ile vatandaşların sağlığı ile oynayan marketler zincirinin konuyla ilgili acilen açıklama yapması gerektiği belirtildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  düzpaş

 • Elif yeşildere Şen
  Elif yeşildere Şen
  3.04.2021 18:41

  Bende Yerli muz almıştım bir başka şubesinden içi çürük değil ama içine koyu bordo birşey enjekte edilmiş gibi çıktı söylediğimde ise Yerli muzlarda bazen böyle çıkıyor dediler ben inanmasamda böyle bi açıklama yaptılar birde aynı şehrin insanlarına yapıyorlar bunu

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Elif yeşildere Şen, başka şehrin insanlarına yapsalar haklı mı olacaklar?

 • Adınız
  Adınız
  3.04.2021 18:41

  Yazıklar OLSun ne yapıyorsan oturup kendin yapacaksın !! Yoksa böyle oyunları bize kaç kez daha yutturacaklar Allah bilir

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız