Bakanlıktan Heyet Geldi!

 Bakanlıktan Heyet Geldi!
17.03.2017 - 10:40
2254

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin açılmasının ardından Muncurlu’daki hastanenin akıbeti henüz belli olmadı. Sağlık Bakanlığından gelen bir heyet hem yeni hastane hem Muncurlu’da incelemelerde bulundu. Heyet, yeni hastanenin eksikliklerinin tamamlanması, Muncurlu için ise yeni bir planlama yapılması talimatı verdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’in Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile Düzce’deki hastaneleri görüşmesinin adımları atılmaya başladı.

Bakan Recep Akdağ’ın talimatı üzerine Ankara’dan gelen bir heyet Muncurlu yerleşkesi ve Atatürk Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. Atatürk Devlet Hastanesinin eksikliklerinin en kısa sürede tamamlanması istenirken Muncurlu yerleşkesi için de yeni bir planlama yapılması kararlaştırıldı. Heyet ile Ankara’da görüşmeler yapılacak.

Konu ile ilgili sosyal medya üzerinden bilgi veren AK Parti Düzce Milletvekili, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir Muncurlu binasının ne olacağı hakkında bir açıklama yapmazken , “ Bakanımız Faruk Özlü, Milletvekilimiz Fevai Aslan ile birlikte Sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ ile yaptığımız görüşme üzerine, Sağlık Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdürü ve ekibi Düzce'de incelemelerde bulundu. Geçici kabulü yapılan hastanemizin eksikleri ile Muncurlu yerleşkesi başta olmak üzere yeni planlamalar hakkında heyete bilgi verildi. Ankara'da da devam edecek görüşmeler neticesinde eylem planı ve takvimi kamuoyu ile paylaşılacaktır” ifadelerini