Diş sağlığında Düzce'nin yüz akı

Diş sağlığı merkezinden Diş Sağlığı Hastanesi’ne dönüştürülen, Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi O-EMRAM ile revalide Seviye 7 olarak bilinen tam dijital hastane olmaya hak kazandı.

Diş sağlığında Düzce'nin yüz akı
9.11.2023 - 11:44
Kaynak: Haber Merkezi
1024

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Medipol Üniversitesi ve HIMSS işbirliğinde yürütülen dijital hastane değerlendirme çalışmaları kapsamında; HIMSS Avrupa ve Latin Amerika Direktörü John Rayner, HIMSS Türkiye Yetkili Kuruluşu Direktörü İlker Köse ve ekibinin katılımıyla 07.11. 2023 tarihinde Seviye 7 olarak revalide edildi.

Yapılan paylaşımda hastaneyi tebrik eden Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, "Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi başlangıçtan itibaren ara vermeden devam eden çalışmaları neticesinde tekrar HIMSS O-EMRAM modelinin en üst seviyesi olan Seviye 7 (tam dijital hastane) olmaya hak kazanmıştır. Hastanemizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz." ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız