Akçakocalılar dikkat! Muncurlu hizmete başladı

Düzce'de kadın doğum, kadın hastalıkları, çocuk acil servis ve çocuk hastalıkları poliklinikleri, Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu ek hizmet binasında hizmet vermeye başladı.

Akçakocalılar dikkat! Muncurlu hizmete başladı
31.10.2023 - 11:39
Haber Merkezi
1221

Düzce’de sağlık yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Aziziye Mahallesinde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi’nin kadın doğum, kadın hastalıkları, çocuk acil servis ve çocuk hastalıkları poliklinikleri Muncurlu ek hizmet binasına taşındı.

İLK GÜNDEN YOĞUN İLGİ

Muncurlu Ek Hizmet binasına taşınan kadın doğum, kadın hastalıkları, çocuk acil servis ve çocuk hastalıkları poliklinikleri ilk günden vatandaşlar ile doldu taştı. Aziziye mahallesinde bulunan merkez binada bu hizmetlerin verilmeyeceğini öğrenen vatandaşlar, Muncurlu ek hizmet binasına akın etti. Binada yapılan yenilikleri takdir eden vatandaşlar ilgililere teşekkür etti.

 

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yaşanan yoğunluğun yüzde 30 azalmasına sebep olan Muncurlu ek hizmet binasına ulaşımda ilk gün her hangi bir sorun da yaşanmadı.

 

 

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız