DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKİYE 3.'SÜ OLDU

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, İl Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından hazırlanan “Sağlık Tesislerinde Temizlik Faaliyetlerinin İzlenebilirliği” projesi ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü.

DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKİYE 3.'SÜ OLDU
18.12.2021 - 20:19
Haber Merkezi
1133

Düzce sağlık alanında ödüller almaya ve gelişerek yenilenmeye devam ediyor. Düzce’de sağlık alanında ki dev değişimlerin sebebi ise Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz olarak gösteriliyor. Göreve başladığı günden bu yana çeşitli alanlarda çalışmalar yapan ve başarılarına her gün bir yenisini ekleyen Yılmaz, bu kez de “Sağlık Tesislerinde Temizlik Faaliyetlerinin İzlenebilirliği” projesi ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü. 

Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2021 yılı Verimlilik Proje Ödülleri kapsamında; Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından hazırlanan  “Sağlık Tesislerinde Temizlik Faaliyetlerinin İzlenebilirliği” projesi, Kamu kategorisinde 3.lük ödülü almaya hak kazandı.  Bilişim vadisinde düzenlenen programa Düzce İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz,  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Elif Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğü yetkileri ve Düzce  Atatürk Devlet Hastanesi yetkilileri katıldı. Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz tarafından yapılan açıklama da, “Desteklerinden dolayı Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya, katkılarından dolayı da Sanayi Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a şükranlarımızı sunarız.” İfadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız