Çık Aday Olmadığını Açıkla, Türkiye’nin Önünü Aç…

  • 16.02.2022 10:07

Türkiye'nin kaderi ne kadar değişir bilemem ama başkanlık seçimlerinde, parlamenter sisteme dönüşü kolaylaştıracak, halkın güvenini kazanmış, ekonomiden anlayan genç ve dinç bir aday çıkarılırsa ve  yüzde 60 dan fazla oy alırsa BİR UMUDUMUZ olur.  Uçuruma doğru gidilen bu yolda Kılıçdaroğlu UMUT OLAMAZ. Yeterli OY ALAMAZ!

"Adayı şimdi açıklarsak yıpratırlar." Endişesine katılıyorum. İstediğimiz adayı açıklamanız değil, tam da Sıtkı Şengün'ün yazdığı gibi " SİZDEN ADAYIN İSMİNİ AÇIKLAMANIZI İSTEMİYORUZ!!! ADAY OLMAYACAĞINIZI SÖYLEMENİZ YETERLİ." Diyoruz.

Sayın Kılıçdaroğlu, lütfen insanların enerjisini "N'olur aday olma," diyaloglarıyla TÜKETMEYİNİZ!!!

Aday olmazsanız gelecek seçimlerde kazanmak için umudumuz olur. O zaman İLKELER üzerine tartışır, uçuruma giden ülkeyi nasıl rayına oturtacağımızı konuşur, İttifakları nasıl oluşturacağımıza bakarız.

LÜTFEN ARTIK AĞZINIZDAKİ BAKLAYI ÇIKARTIN VE "ADAY DEĞİLİM " DEYİN...

Ülkenin gidişatından hoşnutsuz olan, umudunu kaybetmiş insanların bir Kılıçdaroğlu, bir Ekmeleddin görmeye tahammülü kalmadı artık.

ALTILI MASANIZI DA GÖRDÜK.

Yüzde bir bile oy potansiyeli olmayan 6 lı masa SAĞ bir İKTİDAR masasıdır. Bu haliyle beni temsil etmemektedir!!! Yani çok yol var daha. O yüzden BAŞKANLIK ADAYI önemlidir.

Bu GERÇEĞİ GÖREMİYOR OLAMAZSINIZ! EĞER Görüyor da Aday olmakta ısrarcı iseniz, Halka İHANET içindesiniz.

Testi kırılmadan önce, akıllıca davranmazsanız bu testi kırılır, diyenleri duyun artık.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız