İlçe Başkanı Pazvant’tan Kandil Mesajı

İlçe Başkanı Pazvant’tan Kandil Mesajı
3.02.2022 - 10:56
Güncelleme 3.02.2022 - 13:15
Haber Merkezi
447

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant,  Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kandillerin, insanların kalplerini birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran, çok özel geceler olduğuna işaret eden MHP İlçe Başkanı  İsmail Pazvant:

“Kandiller, Müslümanlar olarak Allah’ın rahmet, bereket ve mağfiretine olan arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız ve huzur bulduğumuz müstesna zaman dilimleridir. Barış ve huzurun sağlanabilmesi için bu günlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Üç aylar olarak adlandırdığımız mübarek aylardan, Recep Ayı’nın ilk kandil gecesi olan Regaib Kandili de, bugünlerden birisidir. Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir mevsimdir. Bu nedenle, bu kandil günleri, bizlere Allah(c.c) ile olan bağımızı yeniden gözden geçirme ve bu manevi iklimden yararlanmak için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu vesileyle, Akçakocalı  hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık alemine mutluluk ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum “dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız