SADİ CİNGİRT’TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

SADİ CİNGİRT’TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
12.05.2021 - 22:13
750

MHP Akçakoca Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Cingirt, Ramazan Bayramı münasebetiyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Sadi Cingirt açıklamasında: “ Bir yandan mübarek Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken, öte taraftan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın süruru içerisindeyiz. Ramazan Bayramı, Tüm İslam âlemine ve insanlık ailesine sulh ve selamet, huzur ve sükûnet getirmesini Allah’tan niyaz ediyoruz. 

Malum olduğu üzere dünyayı etkisi altına alan coronavirüs salgını hala devam ediyor. Bundan dolayı bu yıl ‘da Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçireceğiz. Bayramda evlerden çıkamamamız, bayramlık sevinçlerimize gölge düşürse de İslam’ın şiarlarından olan Ramazan Bayramı’nı bir ibadet neşesiyle karşılamamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Bayram, bizler için sevinç, mutluluk ve huzur günleridir; dost, akraba ve vatandaşlarımızın hal ve hatırını sorma zamanlarıdır. Bu bayram, diğer bayramlardan farklı olsa bile bizler inşallah bayramı en güzel bir şekilde geçireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın milletimize ve memleketimize hayırlar getirmesine, coronavirüs salgınından kurtulmamıza, dirilişe, kardeşliğe, vahdete, İslam coğrafyasının sükûnete ermesine ve ümmetin içinde bulunduğu tefrika ve işgallerden kurtuluşuna vesile olmasını Rabbimizden diliyor, hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm Müslümanların bayramını kutluyorum” değerlendirmesinde bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız