Ümit Yılmaz, Genel Kurul'da Düzcespor'u Tebrik Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM Genel Kurulunda gündem dışı söz alarak Bitexen Düzcespor’un şampiyonluğunu kutladı. Yılmaz, çevre yoluna yeni bir stadyum yapılmasını istedi.

11.05.2022 - 08:22
Haber Merkezi
595

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM Genel Kurulunda gündem dışı söz alarak Bitexen Düzcespor’un şampiyonluğunu kutladı.

Başkan Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini başarılarından ötürü tebrik eden Milletvekili Yılmaz, 30 yaşını doldurmuş 18 Temmuz stadyumunun yıkılarak, Kuzey Çevre Yoluna yenisini yapılmasını istedi.

İşte, MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’ın TBMM Genel Kurulu'nda Düzcespor'un Şampiyonluğu Üzerine Yapmış Olduğum Konuşma:

 

TFF 3. Lig 2. Grup'ta şampiyon olan Düzcespor'u tebrik ediyorum. Şampiyonlukta emeği geçen, başta Başkanımız Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu olmak üzere, teknik heyeti, futbolcularımızı ve cefakâr Düzcespor taraftarını tebrik ediyorum.
    Gençlik ve Spor Bakanlığından artık ekonomik ömrünü tamamlamış, 30 yaşını aşkın stadımızın yıkılarak çevre yolunda planlanan şekilde yenisinin yapılmasını ve modern bir stada Düzce'nin de kavuşmasını talep ediyorum.
    Saygılar sunuyorum.”

Editör: N. Cingirt