Seçim, Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimlerine hazır olduklarını belirterek, tüm teşkilat olarak seçim çalışmalarını yürüteceklerini dile getirdi.

Seçim, Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanacak
23.09.2022 - 07:52
Haber Merkezi
1856

Cumhur ittifakının ortağı MHP seçim çalışmalarına başladı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimlerinin  Cumhur İttifakının zaferiyle ve  MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacağına inandığını söyledi.

Caboğlu;   “Türkiye’nin istikbali, istiklali ve bekası için süreci canla başla yürüteceğiz. Vatandaşlarımıza gerçekleri haykıracağız. Türkiye düşmanlarına Türk'ün nasıl uyumadığını göstereceğiz. Biz bu yola baş koyduk. Yaptığımız çalışmalarda emeği geçen Milletvekilimize , Belediye Başkanlarımıza,  Kadın Aile ve Engellilerden Sorumlu yönetim kadromuza, seçilmiş üyelerimize,mahalle ve köy başkanlarımıza,sandık görevlilerine,sivil toplum kuruluşlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, il ve ilçe yönetimlerimize, teşkilat mensuplarımıza, ülkücü kardeşlerime, teşkilatımızın her bir neferine  teşekkürü bir borç bilirim. Allah çıktığımız bu yolda bizleri muzaffer eylesin.Gayret bizden zafer Allah’tandır”dedi.


Editör: N. Cingirt