MHP İl Başkanından koruma polisi talebi

Düzce Sonhaber gazetesi, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun koruma talebiyle valiliğe başvurduğu bilgisini paylaştı.

MHP İl Başkanından koruma polisi talebi
8.11.2021 - 20:42
Güncelleme 8.11.2021 - 21:28
Haber Merkezi
2625
1

Gazeteni haberinde, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Valiliği'ne gönderdiği dilekçece can güvenliğini gerekçe göstererek koruma polisi talep etti. Akıllara ise "Caboğlu tehdit mi ediliyor? soruları geldi.

Genel olarak Cumhurbaşkanı, siyasi parti genel başkanları, bakan ve çok önemli isimler ile iş adamlarının yanında görmeye alışılan koruma polisi için bu kez MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu başvuru yaptı. 

Caboğlu, Düzce Valilği'ne gönderdiği dilekçede "8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşen kongrede seçilerek il başkanlığı görevini yürütmekteyim. Can güvenliğimden dolayı tarafıma koruma verilmesini talep etmekteyim" ifadelerini kullandı.

Düzce Valiliği tarafından değerlendirilen dilekçenin Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gönderildiği öğrenildi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aa
    Aa
    9.11.2021 01:11

    Tehtid ediliyoruz, zor şartlar altında hizmet etmeye çalışıyoruz havası estirmeyin Düzce’de. Bir karış şehir. Herkesin, kimin nerede oturup kalktığını bulması zor olmaz. Birisi birşey yapacak olsa yapar. Ne diyordu, biz kefenimizi giyip çıktık. Yapmayın ya hu.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız