BAŞKANA DARP İDDİASI MHP GÜNDEMİNDE...

BAŞKANA DARP İDDİASI MHP GÜNDEMİNDE...
30.06.2021 - 11:17
Haber Merkezi
2771

MHP'li Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın, belediye çalışanı F.Ç ile  başkanlık makamında arbede yaşandığına dair yapılan haberlere, MHP Gümüşova İlçe teşkilatından doğrulma geldi.

MHP Gümüşova İlçe Başkanı Fatih Mercan imzası ile yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın salı günü makamında yaşandığı olaylar doğrulandı.

Mercan İmzasıyla Yapılan Açıklamada:  

“Dün belediye başkanımız Sn Muharrem Tozan ile ilgili yerel medyada çıkan personele yaptığı mobbing ve hakaret haberi baştan sona çarptırılmıştır. Belediye personelinin halk içinde ve personel arkadaşları arasında belediye başkanımıza yönelik küfürlü konuşmalarına istinaden makam odasına çağırılıp konu sorulduğunda başkana yönelik hakaret ve küfürlü konuşmaları kabul etmiş ve üstüne tekrardan makam odasında belediye başkanımıza küfür ederek saldırmıştır. Herhangi bir darp olmamıştır. Makam odasında bulunan diğer personeller tarafından personel dışarı çıkarılmıştır. Akabinde belediye koridorlarından dışarı çıkarken makam şoförüne de sebepsiz bir şekilde saldırmıştır. Darp alan makam şoförü personel hastaneye kaldırılmıştır. Konu ile ilgili personeli Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı olarak şiddetle kınıyoruz” denildi.


Editör: N. Cingirt