Yanmaz Bahçeli’ye DB projelerini anlattı

BAŞKAN YANMAZ VE MHP İL TEŞKİLATINDAN MHP GENEL BAŞKANI DR.DEVLET BAHÇELİYE ZİYARET

Yanmaz Bahçeli’ye DB projelerini anlattı
10.08.2023 - 21:54
Güncelleme 11.08.2023 - 06:58
Haber Merkezi
1711
2

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ilçedeki genel çalışmalar ve Dünya Bankasından onaylanan projeler ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı  Devlet Bahçeli’nin Ankara’ya çağrısı üzerine ziyarette bulundu.

Ziyarete Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi YSK Temsilcisi Bahadır Alperen’de eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Başkan Yanmaz, Akçakoca ile ilgili biten ve devam projelerin yanı sıra Dünya Bankasından onaylanan projelerin bulunduğu dosyayı teslim ederek çalışmalar ve projeler hakkında detaylı bilgilendirme yaptı.

Başkan Yanmaz’ın hazırladığı dosyayı inceleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Yanmaz’a başarılar diledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Saadettin
  Saadettin
  11.08.2023 12:31

  Demekki satın Bahçeliye bile fırıldak olduğunu duymuş çağırmış.

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  10.08.2023 23:06

  Akçakocanın nasıl ranta kurban edildiğini Sayın Bahçeliye kim anlatacak.Sayın Bahçeli bir halk oylaması yapsın bakalım kim yanmaza destek verecek.Akçakoca Akçakoca olalı bu kadar geri gitmedi.Doğru dürüst bir ilaçlama bile yapamayan bir belediye başkanı ile karşı karşıyayız.Yakında Bahçeliye genel merkeze fax lar gider

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız