MHP Pazar günü kongreye gidiyor…

MHP Akçakoca  İlçe teşkilatı  13 Ağustos Pazar günü kongreye gidiyor…

MHP Pazar günü kongreye gidiyor…
8.08.2023 - 08:10
Güncelleme 8.08.2023 - 12:15
Haber Merkezi
800

Milliyetçi Hareket Partisi’nde ilçe kongrelerinin takvimi belli  oldu. Akçakoca İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi 13 ağustos 2023 tarihinde saat 14.00 de Akçakoca Belediye Düğün Salonunda  yapılacak.

İlçe başkanı İsmail Pazvant yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ MHP Akçakoca  İlçe Başkanlığı 13 Ağustos Pazar günü Belediye Düğün Salonunda yapılması planlanan kongre hazırlıkları devam etmektedir.

Şahsım ve Yönetim Kurulu olarak ’’Bilge liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in izinde ve yolunda topluma hizmet etmenin şerefini yaşıyoruz. Ülkücü harekete mensup bizler, milletimizin istiklali ve devletimizin bekası için  çalışmaktayız. Başımızı koyduğumuz bu yolda canımızı da feda edeceğimizden emin olunmasını istiyorum. 

İl Başkanımız İlhami  Caboğlu başta olmak üzere teşkilatlarımız ile uyum içerisinde   hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkın sorunları ile ilgilenen ve Halka hizmet Hak'ka hizmet mantığı ile hareket etmeye devam edeceğiz.

Bu kapsamda Akçakoca İlçe Başkanlığı Olağan Kongremize  ülküdaşlarım, hemşerilerimiz davetlidir. Katılımınızı bekleriz, onur duyarız”

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız