MHP Akçakoca teşkilatı kahvaltıda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca teşkilatı MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun da katılımı ile Akçakoca Vilayetler Evi tesisinde kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Caboğlu,’’ Toplanmamızın herhangi bir özel amacı yok. Sadece sohbet ortamı olsun, merak edilenleri ve yanlış bilinenleri konuşalım. Yanlışlar varsa düzeltelim.’’ ifadelerini kullandı.

MHP Akçakoca teşkilatı kahvaltıda buluştu
17.01.2023 - 16:25
Haber Merkezi
1733
2

MHP Akçakoca mahalle başkanları toplantısı MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun da katılımı ile gerçekleşti. Kahvaltı organizasyonunda bulunan partililer önce basın ile bir araya geldi. Daha sonra basına kapalı olarak parti toplantısını gerçekleştirdi.

AKÇAKOCALI PARTİ BAŞKANLARINA SESLENİYORUM!

Organizasyonun açılışında konuşan Caboğlu, ‘’Akçakoca’da bulunan ilçe başkanlarına sesleniyorum. Eğer Akçakoca’yı seviyorsanız, Akçakoca yerelinde herkes dirsek temasında olmalı. Akçakoca’nın menfaatleri doğrultusunda hareket edilmeli ve ortak noktalarda buluşulmalı. Bu durum gerçekleştiğinde Akçakoca için ne kadar kıymetli olduğunu göreceksiniz.

İl başkanı olarak Akçakoca’dan bana talepleri ile gelen ilçe başkanlarının kendi aralarında çekiştiklerinde bunun gerçekleşmeyeceğini hatırlatırım. Akçakocalı siyasiler Akçakoca menfaatleri için ortak hareket ettiklerinde Düzce’de her kapıda tüm sorunları çözülür.’’

BİZ AKÇAKOCAYI ÇOK SEVİYORUZ!

Biz Akçakoca’yı çok seviyor ve önemsiyoruz fakat Akçakocalının Akçakoca’sını çok önemsemediğini üzülerek görüyorum. İnsanları yukarıdan aşağıya çekmek kolay. Aşağıdan yukarıya çıkarmak zordur. Bu doğrultuda Akçakoca kendi yukarıda olan değerlerini aşağıya çekmek gibi bir çabası olacağına bir kişiyi daha Düzce’ye ve ülkemize nasıl kazandırırız şeklinde bir çabası olursa hepimiz kazanırız. Tüm Akçakocalı hemşerilerime, teşkilatıma ve partililerime teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Kaynak: Akçakoca Haberleri


Editör: N. Cingirt