Okan Yanmaz sahaya indi

Bir süredir yıllık izinli olan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ilçe dönüşünün ardından MHP heyeti ile birlikte köy çalışmalarına katıldı.

Okan Yanmaz sahaya indi
27.08.2022 - 07:38
Haber Merkezi
2354
5

Milliyetçi Hareket Partisi’nin köy gezileri devam ediyor. İl Başkanı İlhami Caboğlu öncülüğünde yürütülen çalışmalara belediye başkanı Okan Yanmaz’da destek vermeye başladı.

İlçeye bağlı Paşalar, Nazımbey, Hasançavuş, Melenağzı ve Kalkın köylerini gezen heyet vatandaşlardan gelen soruları cevapladı. Heyete olan ilgi hayli yüksekti.

MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant yaptığı açıklamada: “ İl Başkanımız İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz, Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl. Y.K. Üyemiz Nursen Yanmaz, Akçakoca İlçe Başkanımız İsmail Pazvant, Köy Başkanlarımız  Osman Çakır, Refik Yıldırım, Gürkan Kibar, İmdat Topaloğlu, Emin Türkoğlu Akçakoca Köyleri Paşalar, Nazımbey, Hasançavuş, Melenağzı, Kalkın Köylerimizde Kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızla bir araya gelerek Köy başkanlarımızla istişare toplantısı yapıldı “ dedi.


Editör: N. Cingirt