MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN MEHMET OKAN YANMAZ’A ZİYARET

MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN MEHMET OKAN YANMAZ’A  ZİYARET
20.11.2021 - 08:20
Haber Merkezi
1774

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Pazvant ve MHP Akçakoca İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Akçakoca Belediyesi Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a Başkanlık makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant; Akçakoca Belediye Başkanı hangi siyasi partiden olursa olsun bizim belediye başkanımızdır. Yönetimimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ve sıklaştırarak gerçekleştireceğimiz ziyaretlerle de Belediyemizle olan ilişkilerimizi en iyi şekilde devam ettireceğiz. Bu şekilde birlik ve beraberlik içinde olunursa Akçakoca’mızda daha fazla iyi şeylerin ortaya çıkacağını düşünüyoruz.” dedi

Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’da gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade edip; “Öncelikle MHP Akçakoca İlçe Başkanımız İsmail Pazvant’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Görevlerine yeni başladıkları zaman MHP İlçe Yönetimine bir ziyarette bulunmuştuk. Siyaset gözetmeksizin hepimiz Akçakoca’ya hizmet etme sevdasındayız. Partilerin birbirine yaklaşması ve MHP İlçe Yönetiminin belediyemizi ziyaret etmesi bizim için çok güzel bir duygu.” Diyerek düşüncelerini belirtti. Başkan Mehmet Okan Yanmaz görüşmenin devamında MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı Başkanı İsmail Pazvant ve MHP Akçakoca İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine Akçakoca Belediyesinin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verip kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.


Editör: N. Cingirt