MHP İLÇE TEŞKİLATI GÖREV PAYLAŞIMINI TAMAMLADI...

MHP Genel Merkezi tarafından göreve atanan MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant ve yeni yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında iş bölümü yaptı.

MHP İLÇE TEŞKİLATI GÖREV PAYLAŞIMINI TAMAMLADI...
5.08.2021 - 16:31
Özel Haber
2430
1

MHP basın biriminden yapılan açıklamada:

“ Akçakoca MHP İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu olarak yeni görevimize başlamış bulunmaktayız. Başta bizlere bu görevi vererek onurlandıran liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'e , Teşkilat Başkanlığımıza , Düzce İl Başkanımız İlhami Caboğlu Bey'e, İl Yönetim Kurulumuza ve desteklerini eksik etmeyen MHP Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz Bey'e, Akçakoca Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz Bey'e şükranlarımızı sunuyoruz.

Düzce İl Başkanımız İlhami Caboğlu’ndan karar defterini teslim alarak göreve başladık. İlçe Başkanımız İsmail Pazvant’ın başkanlığındaki toplantımızda

İlçe Sekreterliği görevineSadi Cingirt, 

İlçe Muhasip Yönetim Kurulu üyeliğine Ertan BAYRAM,

İlçe Basın ve Medya Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyeliğine Mustafa İNEL görevlendirilmiştir. "

 

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • CUMHUR
    CUMHUR
    6.08.2021 00:12

    Maalesef yönetimde Cumhur ittifakı ruhuna ters, Reis ve hükümet düşmanı şahıslar gözüme çarpıyor. Bence çok sıkıntılı bir yönetim olmuş.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız