İLÇE YÖNETİMİ GÖREVDEN ALINDI

İLÇE YÖNETİMİ GÖREVDEN ALINDI
22.06.2021 - 16:29
Özel Haber
3982
8

MHP’de baş döndürücü gelişmeler devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla MHP Akçakoca ilçe yönetim kurulu feshedildi.

MHP Akçakoca Teşkilatı’nda Mustafa Özensel’in dün gerçekleşen istifasının ardından olağanüstü olarak toplanan ilçe yönetim kurulu üyeleri oy birliği ile MHP İlçe Başkanlığı’na parti sekreteri Aysun Eren’i seçmişti.

Eren’in başkanlığı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzasıyla MHP Akçakoca ilçe yönetim kurulu feshedildi.

MHP Akçakoca Teşkilatı’nda Mustafa Özensel’in dün gerçekleşen istifasının ardından ilk yönetimi ve genel merkezin bilgisi olmadan olağanüstü olarak toplanan ilçe yönetim kurulu üyeleri oy birliği ile MHP İlçe Başkanlığı’na parti sekreteri Aysun Eren’i seçmişti.

MHP Düzce İl Yönetimi ve Genel Merkezi'nin bilgisi olmadan yapılan bu olağanüstü toplantı sonrası MHP Genel Merkezi ise mevcut yönetimin feshine karar verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın imzaladığı karar metninde, “Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre DÜZCE ili AKÇAKOCA ilce yönetim kurulunun feshine karar verilmiştir.” denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • alikemal
  alikemal
  23.06.2021 09:50

  YANMAZ DA PARTIDEN IHRAC EDILMELIDIR. AKSENERE CALISMISTIR. MHP YLE ALAKASI YOKTUR. KIM ADAY GOSTERIRSE O PARTIDEN ADAY OLUR. MHP DEN ADAY YAPILANA KADAR, HANGI PARTININ PESINDE AYLARCA YALVARDIGINI HERKES BILIR. MHP DAVA PARTISIDIR VE DAVA ADAMLARIYLA YOLA DEVAM ETMELIDIR.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  22.06.2021 21:26

  Ben o adamı ilçe başkanligini bırak mahalle temsilcisi yapmam....

 • Akcakoca81
  Akcakoca81
  22.06.2021 18:49

  Olması gereken buydu

 • Akcakoca81
  Akcakoca81
  22.06.2021 18:49

  Olması gereken buydu

 • Akcakoca81
  Akcakoca81
  22.06.2021 18:48

  Olması gereken buydu

 • Kaptan
  Kaptan
  22.06.2021 18:20

  Bu işlemi imamoğlu akcakocaya geldiğinde belediyede karşılayan parti ilçe başkanınız varya şimdi istifa etmiş olan,işte ozaman görevden alacaktınız bu adam görünümlü chp yandaşını,ki ben MHP resmi sitenizde o zaman yaşanan bu olayı dile getirip size şikayette bulundum,fakat degerlendirmedinizki tarafıma yada ilçe başkanınıza bir yaptırımınız olmadı,şimdi de ilce başkanı yüzünden ilçe teskilatini fesh ettiniz,geç kaldınız yazikkkk.

 • h.cumur
  h.cumur
  22.06.2021 17:15

  iyi olmus.yanmaz da partiden atilmali.aksenerin goygoycusu.herkes unutsa biz unutmayiz.

 • kizilelma
  kizilelma
  22.06.2021 17:11

  YETMEZ, YANMAZ DA PARTIDEN ATILMALIDIR, ZIRA YANMAZ, BAHCELI YE KARSI AKSENER IN SAFINDA YERINI ALMISTIR...ARSIVLER ORTADA...KIMSE KIMSEYI KANDIRMASIN...ULKUCU OLMAYANI MHPDE ISTEMIYORUZ...YANMAZ ULKUCU DEGILDIR...FESHEDILEN YONETIMIN HATALARIYLA ADAY GOSTERILMISTIR...BASKANLIGI KAZANMIS OLMASI ONU ULKUCU YAPMAZ...YARIN COK RAHATLIKLA BASKA BIR PARTIDEN ADAY OLURSA HIC KIMSE SASIRMASIN...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız