Mustafa Özensel İstifa Etti!

Mustafa Özensel İstifa Etti!
21.06.2021 - 19:42
Güncelleme 21.06.2021 - 22:36
Özel Haber
5350
7

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, ilçe başkanlığından istifa etti.

MHP kaynaklarından alınan bilgiye göre,  bir süreden beri  MHP’li Akçakoca belediyesi ile MHP İl merkezinin yaptığı çalışmalara uyum sağlayamayan Mustafa Özensel’in başkanlıktan istifa  edeceği konuşuluyordu.

Bu akşam toplanan MHP İlçe yönetim kurulu toplantısında istifa  kararını açıklayan Özensel ‘in yerine oy birliği ile parti sekreteri Aysun EREN getirildi.

Hamza BALABAN nın sağlık sorunlarından dolayı  boşalan Başkan yardımcılığı görevine Hakan AŞIK,

İlce Sekreterliği görevine Sadi CİNGİRT toplantıya katılım sağlayan yönetim kurulu üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

***

       Kamuoyunun bilgilerine arz ederim.

       Yaklaşık 4 yıldır yapmış olduğum MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevimi bugün itibari ile bırakıyorum. Maalesef özellikle son zamanlarda bölgemizde siyaset iyice çamura batmış durumdadır. Görevdeyken bana gelen herkese siyasi ayırım yapmadan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırken, görmüş olduğum aksaklıkları ve yanlışlıkları gerekli mercilere herzaman zamanında bildirmekten de çekinmedim. Hak, hukuk, adalet ve vicdan kavramlarının nasırlaştığı yerde görev yapamıyorsanız, dikkate alınmıyorsanız ve etkisizleştirilmeye çalışılıyorsanız daha fazla durmamın, memlekete ve topluma faydalı olamamaktan başka  bir anlamı olmadığını düşündüğümden dolayı ve bundan yaklaşık 2 ay önce MHP Genel Merkezimizden affı mı istemiş olmama ve hala daha bir cevap gelmemesinden dolayı, partim MHP yi değil ama bu aziz göreve layık olan Ülkücü Hareketin İçinden başka bir dava arkadaşımın gelmesi temennisi ile görevimi bırakıyorum. Görev sürem içinde elimden gelen herşeyi layıkı ile yapmaya çalıştım, İçim rahat, vicdanım rahat ve kimseye veremeyeceğim bir hesabım da yok. Bana hakları geçen, yanımda olan, destek olan herkesten Allah razı olsun. Bundan sonra hiç bir siyasi polemik konusu olmak, kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Görevde olan, Bu kutsal davaya baş koymuş, tek derdi Vatan Millet olan Ülkücülere Allah kolaylık versin, yar ve yardımcısı olsun.

                                                       21\06\2021   Mustafa ÖZENSEL                  


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Akcakoca81
  Akcakoca81
  22.06.2021 11:18

  Gorevden alinacagini anlayınca istifa etti

 • Nihat Balkay
  Nihat Balkay
  22.06.2021 05:19

  Herkes işini yapsın

 • Mustafa Karayel
  Mustafa Karayel
  22.06.2021 05:19

  Davamız kimlere kaldı yazık verdiğim bukadar mücadeleye

 • Sezgin Kaplan
  Sezgin Kaplan
  22.06.2021 05:19

  Zamanında kendi yükünü cekemiyordu şuanda şu anda vekilde cıkarttı rant arttı şimdi sarar cıkarcılar

 • Celil Acar
  Celil Acar
  22.06.2021 05:18

  Sen gidersin baskasi gelir orasi senin tapulu yerin degil

 • Osman Tandoğan
  Osman Tandoğan
  22.06.2021 05:18

  Hayırlı olsun bundan sonra istirahat edersin yeğenim

 • Zeki
  Zeki
  22.06.2021 00:35

  Gelen ne yapacak

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız