ÇÖKEN YOLDA ÇALIŞMALAR KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

ÇÖKEN YOLDA ÇALIŞMALAR KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
2.09.2021 - 12:09
Özel Haber
1819
2

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Gazeteciler Cemiyetine yapmış olduğu hayırlı olsun ziyaretinde D-655 Düzce-Zonguldak Batı Karadeniz bağlantı yolu Akçakoca istikametinde çöken yol ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Mart ayında D-655 Düzce-Zonguldak Batı Karadeniz bağlantı yolu Akçakoca istikametinde meydana gelen heyelanda 85 metre alan çökmüştü. Olayın ardından hızla çalışmalara başlayan Karayolları 5’inci Bölge Müdürlüğü,  geçici olarak bir servis yolu oluşturdu. Bu gelişmeler ile birlikte çöken yolun tadilatı halen daha sürerken Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Yılmaz şu ifadelere yer verdi:

ÇALIŞMALAR KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

" Çöken yolda düzenlenen çalışmaları yakından takip ediyorum. Biz bölgeyi iyi bildiğimiz için çalışmaların uzayacağını tahmin edebiliyorduk. Bize Karayolları bölge müdürlüğünden gelen söz 100 günde tamamlayacakları yönündeydi. Bende o köylü olduğum için zemini çok iyi biliyorum. Altında bizim oralarda "Karasu" denilen zeminin oynak ve hareketli olmasından dolayı kazık sistemi yapmak zorunda kaldılar. Bu işlemde süreyi uzattı. Biz çalışmaları yakından takip ediyoruz. Çalışmalar hiç kesintisiz devam ediyor. Bizim için önemli olan husus bu. Çökmenin hemen ardından yapılan servis yolu ile ulaşım sağlanıyor. İnşallah en yakın sürede çalışmalar bitecek."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Mustafa ÖKSÜZ
  Mustafa ÖKSÜZ
  2.09.2021 22:42

  Ben 1987 88 89 yıllarında o yoldan cok geçtik o zamanlar devamlı kaymalar oluyordu kamyonlar devriliyordu ve Ereğli Demir Çelik fabrikasının malzemelerini taşıyan kamyonlar yüklerini o yolda devamlı dusuruyordu

 • KÖYLÜ
  KÖYLÜ
  2.09.2021 13:51

  YOLUN ÇÖKMESİNDEN SONRA, SERVİS YOLU AÇILANA KADAR Kİ SÜREÇTE, TRAFİĞİN AKSAMADAN DEVAM ETMESİNİ SAĞLAYAN, DEREDİBİ KÖYÜ ESKİ DÜZCE BAĞLANTI YOLUNUN KULLANILMASI ULAŞIMDAKİ AKSAMAYI ÖNLEMİŞTİR, 3 KM LİK YOLUN YOĞUN ARAÇ TRAFİNE MARUZ KALMASI VE DAHA SONRAKİ SÜREÇTE YOĞUN YAĞMUR YAĞIŞLARININ DA ETKİSİ İLE HEYALAN VE ZEMİN BOZULMALARI OLUŞMUŞTUR, O SÜREÇTE YOLUN GENİŞLETİLMESİ VE ASFALTLANMASI SÖZÜ VERİLMİŞ OLUP 3 KM LİK YOL ASTFALTLANMAMIŞTIR, EN AZINDAN ESKİ HALİNE GETİRİLMESİ TERCİHİMİZDİR.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız