FİNAL HEYECANI BU AKŞAM

O Ses Türkiye’de yarışan Düzceli Şevval Ekiz bu akşam finalde mücadele edecek. Saat 20:00’da Tv8 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak final bölümünde Ekiz Düzcelilerin desteğini bekliyor.

FİNAL HEYECANI BU AKŞAM
21.01.2022 - 14:08
Haber Merkezi
1136

O ses Türkiye’de sadece jürilerin değil tüm Türkiye’nin de beğenisi kazanan Düzceli Şevval Ekiz Türkiye’nin ‘O sesi’ olabilmek için hemşehrilerinden destek bekliyor. Yarışmada ilk etapta Oğuzhan Koç'u tercih ederek O Ses Türkiye kariyerine başlayan Şevval Ekiz, 3 jüri üyesinin de beğenisini kazanmıştı. Daha sonraki etapları  bir bir geçen Ekiz dün akşam yayınlanan O ses Türkiye Yarı Final bölümünde seyircilerin büyük beğenisini ve oylarını alarak finalde yarışmaya hak kazandı. 


Bu akşam saat 20.00’da ekranlara gelecek olan O Ses Türkiye Final bölümünde Türkiye’nin O sesi’i vatandaşların gönderecekleri SMS oylarıyla canlı yayında belirlenecek. Düzceli Şevval de  önce Düzce’den sonra da tüm Türkiye’den SMS desteği bekliyor. 


ŞEVVAL EKİZ KİMDİR?
1996 doğumlu olan Şevval Ekiz, yarışmaya Düzce’den katılıyor. Müziğe 13 yaşında keman çalarak başlayan Ekiz, Bolu’da Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuduktan sonra Üniversitede de aynı şekilde müzik eğitimi aldı. Şu sıralar keman ve piyano özel dersi veren Ekiz,  3,5 senedir tiyatro eğitimi de alıyor.
Hayalinin, müzik anlamında çalışmalarını gösterebilmek, sesini duyurabilmek, duygularını insanlara aktarabilmek olduğunu söyleyen Şevval Ekiz, en büyük hayali olarak da O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmak olduğunu belirtti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız