Mahallede Şenlik Var!

Akçakoca turizmine ayrı bir renk ve seçenek katan Yukarı Mahalle Tarihi Pazarı şenlik var.

Mahallede Şenlik Var!
21.06.2022 - 07:13
Güncelleme 21.06.2022 - 07:16
Haber Merkezi
549

Akçakoca turizmine ayrı bir renk ve seçenek katan Yukarı Mahalle Tarihi Pazarı şenlik var.

Pandemi nedeniyle 2 yıl ara verilmek zorunda kalan şenlikler 2 -3 Temmuz 2022 cumartesi ve Pazar günleri yeniden başlıyor.

Okulların tatil edilmesi ve üniversite sınavlarının tamamlanmasının ardından yaz sezonuna renkli ve eğlenceli  bir giriş yapmayı amaçlayan Tarihi Mahalle ve Çevresi Kültür Dayanışma Turizm derneği yetkilileri herkesi şenliğe davet etti.

Akçakoca Belediye Başkanlığının önemli destek verdiği şenliklerin ilk günü olan 2 Temmuz cumartesi günü saat 14.30 açılış  ardından  15.30’da’ SEN DE OYNA’ isimli eğlence ve saat 20.30’da ise konser ve çekilişler olacak.

Grup Acem – Nihat Mert Deniz’in konser performanslarıyla coşkunun tavan yapmasının beklendiği ilk gece, ilçe dışından da çok sayıda vatandaşın katılımı bekleniyor.

Mahalle Şenliği’nin ikinci günü olan 3 Temmuz’da saat 13.00’te en güzel tatlı yarışması düzenlenecek. Saat 14.30’da anne-baba-çocuk şenliğine yer verilecek.

Son olarak saat 17.00’de yarışmalarda derece yapan tüm katılımcılara ödüllerinin verileceği etkinlik düzenlenecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız