Rabia Heykeli Kaldırıldı

Rabia Heykeli Kaldırıldı
11.10.2019 - 06:24
2219

 Yapımı ulusal medyaya taşınan maliyeti Düzce kamuoyunda büyük spekülasyonlara neden olan Rabia Heykeli gece saatlerinde Kuyumcuzade Bulvarı sonundaki kavşaktan kaldırılarak, Nikah salonun önündeki alana taşınması yapıldı. Ancak heykel taşınma işlemi sırasında telefon tellerine takılan heykel yüklü olduğu kamyondan devrildi.

Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde yapılan Camikebir Mahallesi ile Kuyumcuzade Bulvarının bileştiği kavşağa konulan ve ulusal medyaya kadar taşınan Rabia Heykeli bulunduğu kavşaktan gece saatlerinde vinç yardımı ile kaldırılarak kamyona yüklendi. Ancak taşınma işlemi sırasında telefon kablolarına takılan heykel yıkıldı. Heykel ile birlikte telefon direği de yıkıldı. Yol kısa süreliğine trafiğe kapatıldı.  

Ayrıca Rabia Heykeli yıkılırken heykelin serçe parmağı da kırılınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • serdar
  serdar
  3.04.2021 18:41

  Boş işlere paramız gitti mehmet keleş den tahsili yapılsın

 • Cavit
  Cavit
  3.04.2021 18:41

  Rabia heykeli işareti Türkiye Cumhuriyeti'nin hangi değerlerini temsil ediyor.? Türkiye Cumhuriyeti Demokratik Laik Sosyal Hukuk Devletidir, Vatandaşları Anayasada belirtilen haklara sahiptir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin Bölünmez bütünlüğüne inanmış bizlere bu tür heykeller hiç bir anlam ifade etmez.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız