İYİ Parti’de istifa depremi!

İYİ Parti belediye meclis üyesi Erdoğan Kefeli, İYİ Parti üyeliğinden istifa etti.

İYİ Parti’de  istifa depremi!
8.09.2023 - 16:30
Haber Merkezi
794

2019 yerel seçimlerinde Ömer Küçük listesinde belediye meclisine giren Erdoğan Kefeli, “ parti içinde yaşanan sorunlarla ilgili konuşma hakkımı şimdilik saklı tutarak “ partisinde istifa ettiğini duyurdu.

Erdoğan yaptığı istifa açıklamasında:

“ Dostlar, ben İyi Parti'ye 2019 yerel seçimleri öncesi, o günkü Belediye Başkan Adayımız Sayın Ömer KÜÇÜK abimin seçimlerde bana yardımcı olur musun çağrısı üzerine,  Ankara'da ki düzenimi bırakarak hiçbir talebim olmadan Düzce'ye gelerek seçim çalışmalarına katıldım. Kendi adıma hiçbir beklentim olmadığını söylesem de belediye meclis adayları listesinde 8.nci sıraya yazdıklarını ifade ettiler. Seçimlerde, 4 ay süre ile gece gündüz hep birlikte çalıştık.

Seçim sonuçlarına göre Belediye Meclisine giremesem de devamında partimizin bütün çalışmalarına tüm ilçeler dahil katıldım ve çalışmalara devam ettim. İyi insanlarla tanıştım. Bir süre sonra Meclis Üyemiz Sayın Oğuz ÖZYİĞİT'in istifası ile de meclise girdim. Meclis çalışmalarında çok sayıda önerge ve soru önergesi verdim. Yanlış ve eksik gördüğüm her konuda, belediye meclisinde düşüncelerimi söyledim, söylemeye de devam edeceğim.

Sonuç olarak çok ayrıntıya girmeden, ancak parti içinde yaşanan sorunlarla ilgili olarak konuşma hakkımı şimdilik saklı tutarak,  şunu ifade edeyim; yönetimdeki bazı arkadaşlarla partimizin iç sorunlarının çözümü noktasında ki görüş ayrılıklarımız nedeniyle İyi Parti'den bugün itibarı ile istifa ederek ayrılıyor, iyi niyet ile mücadele eden, emek veren, tanımaktan daima mutluluk duyduğum dostlarıma da bundan sonraki süreçte ve önümüzde ki yerel seçimlerde başarılar diliyorum “ dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız