İYİ Parti kongresi pazar günü...

İYİ Parti’nin Akçakoca 3. olağan ilçe kongresi Pazar günü Otel Akçakoca’da yapılacak.

İYİ Parti kongresi pazar günü...
20.12.2022 - 08:31
Güncelleme 20.12.2022 - 08:33
Haber Merkezi
948
5

İYİ Parti’nin Akçakoca 3. olağan ilçe kongresi 25 Aralık Pazar günü Otel Akçakoca’da yapılacak.

Kuruluşunda beri ilçe başkanlığı görevini yürüten Av. Behçet Alkan Lokum başkanlığında  tek liste ile gidilmesi beklenen kongre, 25 aralık pazar günü saat 13,00’de başlayacak.

 İYİ Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre, mevcut yönetimde yeni isimlerin yer alması beklenirken kongreye genel merkez başta olmak üzere il yönetiminden geniş bir katılım olması bekleniyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • muhalefet
  muhalefet
  21.12.2022 12:21

  Sayın Lokum kusura bakmasın ama etliye sütlüye dokunmayan muhalefet yapamayan bir kadro nasıl başarılı olacak .Ancak ve ancak liderlerinin başarıları altında yaşamaya devam ederler.

 • partili
  partili
  21.12.2022 11:16

  Akçakocada iyi parti varlık gösteremez .Genel başkanlarının rüzgarıyla birşeyler olur.Ama çok fazla katkısı olmaz.Sebep siyaset oturmak susmak değil.Sadece adı var

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  21.12.2022 10:51

  Akçakocada bugün itibariyle İYİ parti var mı varsa ne faaliyet göstermiştir.Akçakocada bu kadar olumsuzluklar varken sayın Lokumdan bir eleştiri duymadık.Neye hizmet ediyor.Kime hizmet ediyor.Adeta yönetime destek oluyor.Bu nasıl bir muhalefet.Genel başkanlarına sırtlarını dayamışlar onların icraatlarından geçiniyorlar.Hiç bir varlıkları yok.Bakın CHP nasıl çalışıyor.TUĞRUL başkan nasıl muhalefet yapıyor.Şimdi yeni yönetime kimler gelecek merak konusu.Umarız kendi ikballeri için gelecekten olmaz

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  21.12.2022 10:37

  Yeni yönetime kimler girecek inşallah yeni yüzler olur.Yoksa eskilerden oluşacak olursa iyi parti Akçakocada varlık gösteremez.Millet bıktı artık

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  21.12.2022 10:27

  Yeni yönetimde kimler oluşacak merak konusu.Kişisel istikballerini yükseltecek kişilerden mi oluşacak yoksa Akçakocanın değerlerini koruyacak Akçakocayı geliştirecek ve halk için çalışacak insanlardan mı oluşacak.Akçakoca eski siyasetçi istemiyor.Yeni yüzler lazım.Eskiler başarılı olsaydı Akçakoca bu duruma gelmezdi.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız