İyi Parti Düzce Teşkilatı Amasra’da

Yaşanan maden faciasında Şehit olan madencileri anmak ve ailelerine taziye ziyaretinde bulunmak üzere Bartın’ın Amasra ilçesine giden İyi Parti Düzce Teşkilatı çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İyi Parti Düzce Teşkilatı Amasra’da
21.10.2022 - 08:03
Haber Merkezi
1377

Ziyaretle alakalı açıklama yapan İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Toplumsal olaylara duyarlılığı yüksek olan bir il teşkilatı olarak yaşanan son faciada şehit olan madenciler tüm toplumumuz gibi bizleri de derinden üzmüştür. Şehit madencilerin ailelerinin acısına bir nebze de olsa ortak olabilmek ve hiç bir karşılık beklemeksizin hukuki destek vermek adına Teşkilatımızın hukuk işleri Başkanlığı sorumlusu avukat Selami Ulusinan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Amasra’ya geldik. Tüm Düzceliler adına üzüntülerimizi ve destek mesajlarımızı ailelere ilettik. İyi Parti olarak her şartta yanlarında olacağız” dedi.

   İyi Parti Genel Merkezi’nin de hukuki destek sözü verdiği aileler ile görüşen İyi partililer bu acıların bir daha yaşanmamasını dileyerek Amasra’dan ayrıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız