Özcan Budak İYİlerin safına geçti...

Düzce kurucu il Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak İYİ Parti'ye üye oldu. Budak'ın parti rozetini parti yöneticileri taktı.

Özcan Budak İYİlerin safına geçti...
4.06.2022 - 19:29
Kaynak: Haber Merkezi
1914

Düzce depremi sonrası kurulan İl Kültür ve Turizm müdürlüğünde ‘Kurucu Müdür’ olma vasfıyla tam 19 yıl müdürlük yapan, Düzce bürokrasisinde ve Düzce Turizminde kalıcı izler bırakan Özcan Budak İyi Parti Düzce Teşkilatına üye olarak siyaset hayatına İyi Parti çatısı altında adım attı.

İYİ PARTİ, HALKIMIZIN VE DÜZCELİLERİN UMUT IŞIĞI

Üyelik rozeti İyi Parti Ekonomi politikaları başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve Kalkınma politikaları başkanı Prof. Dr Ümit Özlale’nin katıldığı bir organizasyonda takılan Özcan Budak, ‘Siyasi yaşamımızın parlayan yıldızı, halkımızın ve Düzcelilerin umut ışığı olan çalışkan ve özverili insanların içerisinde bulunduğu İyi Parti üyesi olmaktan ve İyi Parti Düzce Teşkilatının bir parçası olarak çalışmaktan duyacağım mutluluk ile tüm Düzcelileri selamlıyorum “dedi.

HAYIRLI OLSUN

Yılların bürokratik tecrübesini, bilgi ve birikimini Düzceliler için Düzce İyi Parti çatısı altında kullanacağım diyen Budak, sözlerini,  “ Atmış olduğum bu adımın şahsıma, Düzcelilere ve İyi Partililere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Editör: N. Cingirt