Etli pilavlı kongre Pazar günü..

İYİ Parti Kongresi Pazar günü toplanıyor. İYİ Parti kurucuları arasında yer alan Mehmet Aslan’ın Akçakoca’da yapılacak kongreye katılacağı öğrenildi.

Etli pilavlı kongre Pazar günü..
23.12.2022 - 09:21
Güncelleme 24.12.2022 - 13:02
Haber Merkezi
1866
1

İYİ Parti 3’üncü ilçe kongresi Pazar günü toplanıyor. Behçet Alkan Lokum’un tek listeyle gireceği kongrede yeni isimlerin yönetime girmesi bekleniyor.

İYİ Parti Akçakoca ilçe yönetim kurulu üyesi Emine Koç, Pazar günü yapılacak kongreye sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, Akçakocalı vatandaşlar, Sivil toplum kuruluşları ve çevre il, ilçelerden gelecek olan yüzlerce vatandaşın ağırlanacağı kongrede bin kişiye yetecek etli pilav ve tatlı ikram edilecek” dedi.

KONGREYE YOĞUN İLGİ BEKLENİYOR!

“ Akçakoca’da üçüncüsü gerçekleşecek olan ve büyük ses getirmesi beklenen İYİ Parti olağan kongresi Pazar günü saat 13:00’da Akçakoca Otel’de yapılacak. Akçakoca’da bulunan partililer, Akçakocalı vatandaşlar, Sivil toplum kuruluşları ve çevre il, ilçelerden gelecek olan yüzlerce vatandaşın ağırlanacağı kongrede bin kişiye yetecek etli pilav ve tatlı ikram edilecek.”

MEHMET ASLAN KİMDİR?

1983 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Aslan, eğitim için erken yaşlarda yurtdışına gitmiş, Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. Uzun yıllar çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Aslan, oyunculuğu dışında babasından kalan şirketin de başında yer almaktadır. Son olarak siyasete atılarak, bonzaiye karşı yürütülen kampanyanın yüzü ve sözcüsü olarak aktif görev aldı. İYİ Parti STK İlişkileri Başkanı Burak Akburak’ın yardımcılığını üstlenmektedir.


Editör: N. Cingirt