İYİ Parti’den Ortak Masa Önerisi

İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, yazılı bir açıklama yayınlayarak belediyenin içinde bulunduğu mali krizin aşılması için ortak bir masa kurulması teklifinde bulundu.

İYİ Parti’den Ortak Masa Önerisi
20.04.2022 - 10:27
Haber Merkezi
619
1

İlçe Başkanı Av. Alkan açıklamasında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, “ ülke için önerdiği memleket masasını şehrimiz içinde kurmasını ve tüm siyasi partileri toplayıp fikir alışverişi yapmasını talep etmekteyiz “ dedi.

ALKAN ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI

Üzülerek öğrendim ki belediyemizin elektriği yeniden kesilmiş. Kısır kavgaların ve siyasi çekişmelerin sorunun çözümüne katkı sağlamadığı görülmektedir. Çalışanların maaşları ve belediyenin borçlarına bu kavgaların hiç bir yardımı olmamaktadır. Biz İYİ parti olarak çözüm için elimizden ne geliyorsa yapacağımızı açıkça beyan ediyoruz. Diğer siyasi aktörlere de kavga ve ağır hakaret içeren sözlerden kaçınmaları ve çözüm için birlik olmaları gerektiğini bir kez daha bildiriyoruz.

Sayın belediye başkanına açıkça çağrımızdır. Sayın genel başkanımızın ülke için önerdiği memleket masasını şehrimiz içinde kurmasını ve tüm siyasi partileri toplayıp fikir alışverişi yapmasını talep etmekteyiz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • AKÇAKOCALI
    AKÇAKOCALI
    20.04.2022 10:59

    Sayın LOKUM siz Akçakocada varmısınız.Akçakocada bu kadar olumsuz olaylar olurken gıkınız çıkmıyor.CHP İlçe başkanından başka konuşan yok diğer başkanlar ne yapıyor.Sus pus koltuklarınızda oturun.Bu ne demek yapılan tüm icraatları onaylıyorum anlamına gelmez mi.O zaman size ne gerek yarın ne diye milletin karşısına çıkacaksınız.Aslında genel merkez bu sessiz kalan yöneticileri gözden geçirmesinde fayda var.Zira sizin katacağınız fazla birşey yok.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız