• 21.12.2013 00:00
  • (1152)

12. asrın en önemli devlet adamlarından biriydi Selahattin Eyyubi. Kendi adıyla kurmuş olduğu hanedanlığım hükümdarı ve Mısır ve Suriye'nin sultanıydı şarkın ve bedrin aslanıydı...12. asrın son çeyreğinde kutsal topraklarımız Sion Tepesi'nin de bulunduğuKudüs'ü Haçlı Kuvvetlerinin elinden alarak kentte 88 yıl Hıristiyan hükümranlığını sona erdirmiş ve 3. Haçlı Seferi'ni de etkisiz hale getirmişti.

            Yeşil Düzce'mizde şu sıralar en çok konuşulan konulardan biri de AKParti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin belirlemiş olduğu başkan adayının Sayın Mehmet Keleş olmasının açıklanmasından sonra Düzce Basınında epeyce süredir yer alan ve yer almaya da devam edecek gibi duran zamanın HAS Parti Düzce İl Başkanı ve genel başkanları Sayın Numan Kurtulmuş Beyefendinin partisini kapatıp AKParti saflarına geçince kendisinin de AKParti'den Düzce Belediye Başkan aday adayı olan Sayın Selahattin Aydın Beyefendinin sert çıkışları...Düzce Kamuoyunda sevenleri tarafından epeyce desteklenen ve seçildiği takdirde de başkan olabileceği bile düşünülen tartışılan Selahattin Aydın Beyefendi kendi açısından da haksız sayılmaz hani. Ve hatta verdiği demeçlerde de İl Başkanı Sayın Metin Kaşıkoğlu için "Giderse saz ekibiyle birlikte gidecek!" sözleriyle adeta veryansın etmekte ve İl Başkanı'nın önceden söylediği sözlerle tutarsız olduğunu Mehmet Keleş'in eski zamanlarda doğru ya da yanlış yolsuzluklara karıştığını ifade etmekte ve elindeki dosyaları Sakarya'da Sayın Başbakan'a elden teslim edeceğini söyledi.

            Her şey iyi ama şunu da sormak gerekir Düzce'mizin Aydın beyefendisi Selahattin Beyefendiye: Başkanım, şayet haklıysanız ve elinizde sağlam deliller varsa yolsuzluklar gerçekse bunu neden Cumhuriyet Başsavcılığımıza başvurarak yapmıyorsunuz da Sayın Başbakan'a takdim etmeyi düşünüyorsunuz? İyisi mi ben yine de yorumu sizlere bırakayım bu sefer kim aydın kim ak kim kara...?

                                                                                              [email protected]