SAPAK SANAYİ ESNAFI ATM'NİN KALDIRILMASINA TEPKİLİ

Akçakoca Sapağı esnafına hizmet veren Ziraat Bankası ATM'nin kar getirmediği için genel müdürlük tasarrufu ile kaldırılmasının tepkileri devam ediyor. Olayı bugün sosyal medya hesabında Ziraat Bankası Akçakoca Şube Müdürü Yahya Erdoğan'a bir mektup yazarak dile getiren İlhan Ünal, hatandan dönülmesini istedi.

SAPAK SANAYİ ESNAFI ATM'NİN KALDIRILMASINA TEPKİLİ
1.06.2021 - 21:23
2294
9

İŞTE O MEKTUP

Akçakoca Ziraat Bankası müdürümüz sayın Yahya Erdoğan,  hangi ağaya beye şirin görünmek için sapak mevkii terminalin yanındaki  bankamatik ATM’yi söktürdünüz.

Belediye başkanı Fikret Albayrak’a ricamız sonucunda daha sonra Cüneyt Yemenici başkanımız bu hizmeti Akçakoca’mıza kazandırdılar Allah onlardan razı olsun.

Halka hizmet hakka hizmettir. Hizmet yapana dua yapılır. Siz sayın Yahya Erdoğan bey müdürümüz,  Göreve geldiğiniz 7 Temmuz 2019 günden beri  takdire şayan tek hizmetiniz bu olsa gerek.

Her işiniz bitti de buna mı geldi sıra. Çok büyük iş başardınız,  şartlar ne olursa olsun ‘ ATM  çok çalışmıyormuş’ gibi sudan havan mazeretlere gerek yok.

ATM  oraya konuldu konulalı  çalışma grafiği seneden seneye yükselmektedir.. Sizde bilirsiniz sayın müdürüm Düzce’ye giderken Boğaziçi bölgesi var,  orada ziraatın ATM’si var,  sırf yoldan geçen kamyonlar taksi vs hizmet alsın diye…

Akçakoca sapak mevkiinde ne neler varmış ne hizmetler veriyormuş bir öğren istersen…

Sapak mevkii Akçakoca ticaretinin döndüğü en önemli merkezlerden biridir. Sapak mevkii Akçakoca’mızın göz bebeğidir sayın müdürüm. Otobüs terminali var,  Taksi durağı var, Kamyoncular kooperatifi var, Ereğli, Alaplı, Zonguldak, Düzce, Ankara, İstanbul, Kocaali, Karasu kesişme noktasıdır Akçakoca sapağı.

Ayrıca Tekstil fabrikaları var, Ümran Boru, Çınar boru,  Sevil boru,  zincir marketler var. Petrol istasyonları var, Sanayi çarşısı var. PTT var,  Sağlık ocağımız yakında  hizmet vermeye başlayacak.  inşallah ve en son sayın belediye başkanımız Okan Yanmaz beyin girişimleriyle Cumartesi Halk Pazarı kuruluyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

TÜV muayene istasyonu var. Balcı inşaat - nalbur  iş yerleri, Ramsey gibi büyük bir fabrika,  daha niceleri faaliyet gösteriyor sapakta. ATM’nin orada kalması için daha ne olmasını istiyorsunuz müdür bey…

ATM’nin oradan kaldırılmasını sapak mevkiimize en büyük kötülük  ve darbe görüyoruz.

Sayın müdürm, hatanın farkına varıp o hatadan dönmek en büyük erdemliktik.

 Umarız bu hatanın farkına varıp bir an önce bu hatadan dönülsün.

Var olan hizmeti yıkmak değil ayakta tutmak gerekir.

Bu aynı zamanda bir  insanlık görevidir.

 Saygılarımla.

İlhan Ünal / Akçakoca Sapak Sanayi Çarşısı Esnafı


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (9)

 • Metin özcan
  Metin özcan
  3.06.2021 19:07

  Sapak mevkin deki ATM bölgenin merkeze uzak olması nedeniyle bir ihtiyaç dır lüx değildir İstanbulda ikamet etmeme rağmen bahsedilen ATM yi birkaç kez kullandım.Kamu yararına bir hizmettir Kamuda her hizmetten kar beklenmez vatandaşın yararına her türlü imkan seferber edilir.Sayın yetkililerimizden Adı geçen ATM yi tekrar bölgeye kurmalarını rica ederim.İlhan beyin haklı mücadelesini desteliyor kendisine teşekkür ederim.

 • Metin özcan
  Metin özcan
  3.06.2021 19:07

  Sapak mevkin deki ATM bölgenin merkeze uzak olması nedeniyle bir ihtiyaç dır lüx değildir İstanbulda ikamet etmeme rağmen bahsedilen ATM yi birkaç kez kullandım.Kamu yararına bir hizmettir Kamuda her hizmetten kar beklenmez vatandaşın yararına her türlü imkan seferber edilir.Sayın yetkililerimizden Adı geçen ATM yi tekrar bölgeye kurmalarını rica ederim.İlhan beyin haklı mücadelesini desteliyor kendisine teşekkür ederim.

 • METİN ÖZCAN
  METİN ÖZCAN
  3.06.2021 10:57

  Bahsedilen ATM Akçakoca'nın en önemli bir noktasında olması ve bölgenin merkeze 5 km uzakta olması nedeniyle kaldırılması bana göre yanlış bir uygulamadır.Ben istanbul'da yaşamama rağmen bu ATM yi birkaç kez kullandım . Bu bir kamu hizmetidir, kamu hizmetinde kar aranmaz vatandaşın ihtiyacına hizmet edilmelidir. Sayın yetkililerden ATM nin kaldırılmaması husunda gereğini arz ederim.

 • Zekeriya Çavuş
  Zekeriya Çavuş
  2.06.2021 20:01

  Sn Esnaf İlhan bey, şöyle bahsetmiş "Düzce’ye giderken Boğaziçi bölgesi var, orada ziraatın ATM’si var, sırf yoldan geçen kamyonlar taksi vs hizmet alsın diye…" ney yazık ki burası ne zaman varsak hizmet dışıdır. Birçok kere vardığımızda bozuk. Bahsettiğiniz müşteriler maalesef hizmet alamıyor boş yere frene basıp duruyor. Hem de tehlikeli bir trafik akışında bazen sabahın erken saatlerinde işimiz düşüyor bu ATM ye. Tırların o gürültülü duruşu kalkışı kesin etrafta uyuyanları raha

 • Yazanın eline sağlık
  Yazanın eline sağlık
  2.06.2021 18:19

  Esnafın gidip hesabını başka bankaya taşıması en güzel tepki olur sanayi yönetimi öncülük etmeli o zaman bu kararı alan hesabını verir yoksa yanına kalır

 • Behcet Hosca
  Behcet Hosca
  2.06.2021 08:52

  Sağlık ocağının yanına bir iki bankanın ATM si yakışır

 • Necati Can
  Necati Can
  2.06.2021 08:51

  Burhan Işleyen akcakoca sanayisine destek olmak düzen getirmek akcakocaya fayda sağlar lakin ne hikmetse fazla mi geliyoruz

 • Burhan Işleyen
  Burhan Işleyen
  2.06.2021 08:51

  Tatlı bir dille yazdığınız mektup için teşekkür ederim ilhan üNAL abi. İnşallah bir çözüm bulunur.

 • ATM Kurucu
  ATM Kurucu
  1.06.2021 21:51

  Bir düzeltme yapmak gerekir. Terminaldeki ATM bizzat Eski Banka Müdürlerinden Mustafa beyin şahsi gayretleriyle kurulmuştur. Kurulduğundan itibaren işlem hacmi artarak devam etmiştir. Önemli bir talebi karşılıyordu. Yanlış olmuş. umarım düzeltirler...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız