Modifiye araç tutkunları festivalde buluştu

Konya'nın Seydişehir ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikte modifiye araç tutkunları bir araya geldi. Yarışmada Akçakoca’yı temsil eden  İsmail Baş, "Tofaş Araçlar Güzellik Yarışması” dereceye girdi.

Modifiye araç tutkunları festivalde buluştu
23.05.2022 - 17:33
Özel Haber
4240

Konya Otomobil Sporları Derneği tarafından Kuğulu Tabiat Parkı'nda düzenlenen modifiye ve klasik araçlar festivaline, Türkiye'nin birçok il ve ilçesinden yüzlerce araç katıldı. Yarışmaya Akçakoca ilçesi Akkaya köyünden Tofaş aracıyla katılan İsmail Baş kategorisinde dereceye giren isim oldu.

Festivalde "Müzik Sistemli Araçlar Arasında Desibel Yarışması", "Klasik Araçlar Arasında Güzellik Yarışması", "Motosiklet Güzellik Yarışması", "Tofaş Araçlar Güzellik Yarışması" ve "Avrupa Araçları Güzellik Yarışması" düzenlendi.

Türkiye'nin tüm illerinden katılımcıların olduğu programda, çeşitli yarışmalar ve çekilişler de düzenlendi. 7'den 70'e binlerce modifiye araç tutkununun ilgiyle izlediği festival, öğle saatlerinde sona erdi.

Farklı marka ve modellerdeki araçlar, aksesuar ve ses sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren Poyraz Otomotiv’de çalışan İsmail Baş, ilçemi Konya’da temsil ettiğim için gururluyum dedi.


Editör: N. Cingirt