Çöpü neden kanala, yolun kenarına dökersin vatandaş!

AKÇAKOCA İLÇESİNE BAĞLI DADALI KÖYÜ MUHTARLIĞI İSYAN ETTİ. KÖY HALKINA SOSYAL MEDYADAN SESLENDİ.

Çöpü neden kanala, yolun kenarına dökersin vatandaş!
6.07.2021 - 08:20
Özel Haber
1936
3

MUHATRLIĞIN AÇIKLAMASI ŞÖYLE,,,

27 gün önce temizledik. Özellikle yayınladık rica ettik racon kesmedik bu çöpü neden  kanala,  yolun kenarına dökersin vatandaş!

Filiz alan kardeşim, ortaya kocaman bir kuyu açtık gözüne saban demirimi girdi.

Ihlamur budayan kardeşlerim,  çiçeği satarken para kazanıyorsun dışarıya attığın pisliği temizlemek için bütçeden  harcıyoruz.

Bu hepimizin bütçesi bil isterim. Bütçedeki para yola çıkıp otobüse binip gelmiyor oraya. Ne kadar yazsak anlatsak boş.((Sağlıcakla kalın))


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Leyla ketenlik
  Leyla ketenlik
  8.07.2021 14:12

  Dadalı candır. Havası latif doğası naif insanı kibar asaleti köklerinden gelir. Akçakocanın incisi sevmez kaba olan herkesi. Dadalının sevgisi işledimi yıkasanda çıkmaz sevgisi. kalpteki tacı güzel hisleri. Bul beni Dadalı herkes ona sevdalı. Dadasına bandığım. Dadalı eski antik kenti Döngelli pazar yeri mevkii. Bir tarih var. Kimsenin bilmediği. Kasabanın bile ilerisinde tarihi anıtlar yer altında bekliyor insanlığın keşfini.

 • Ayhan
  Ayhan
  8.07.2021 14:00

  Çalı dal neyse kuruyunca yanıp gidiyor. Cam şişe plastik atıyorlar koca çukur var. Hıyarlar inat gibi kenara ayak altına yolun kenarına gelişi güzel atıyorlar.

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  7.07.2021 09:02

  Akçakocaya dışarıdan gelen birisi olarak, burada yaşayanlar burayı hiç hak etmiyor diyebilirim. Bir tane Akçakoca var. Elindekinin kıymetini neden bilmezsin? Bazılarının pislik kanına işlemiş. Cahillikten mi bilemiyorum. Ne deniz kenarında temiz olabiliyor, ne piknikte, ne bağda bahçede. Koltukların, yatakların, eski eşyaların dere kenarında işi ne? Cuma yanındaki dere kenarı da aynı pislikte. gidip görülebilir.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız