Cevat Ekşi İçin Savcılığa Suç Duyurusu

Cevat Ekşi İçin Savcılığa Suç Duyurusu
16.06.2021 - 12:12
2311
4

Çevrede bulunan binaların güvenliğini sağlamadan inşaat temeli açan Ekşi İnşaat’ın sahibi Cevat Ekşi için Akçakoca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

Akçakoca ilçesi Osmaniye mahallesinde bulunan inşaat sahasında meydana gelen toprak kayması nedeniyle oturdukları 5 katlı binayı  tahliye etmek zorunda kalan  bina sakinleri inşaat kalfası olduğu öğrenilen Cevat Ekşi için Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığına topluca şikayet dilekçesi vardi.

Sorumlu mal sahibi ve Ekşi İnşaat sorumlusu Cevat Ekşi hakkında suç duyurusunda bulunan bina sakinleri, tazminat talepleriyle ilgili de girişimde bulunacakları belirtildi.

Ayladır hiç bir tedbir alınmadığı için  ihmalin suç teşkil ettiğini beyan eden bina sakinleri, arazi  sahibinden, müteahhit firmadan ve görev kusuru bulunan  kamu idarecilerinden davacı ve şikayetçi oldular.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Nail Yörük
  Nail Yörük
  17.06.2021 08:28

  Bende 1984 yılında Osmaneli de Mehmet ekşi oğlundan paramı alamadım o bina hükümet konağı olarak kullanılıyor

 • Erdi Evliyaoglu
  Erdi Evliyaoglu
  16.06.2021 20:24

  Ben o firmaya elektrik işi yaptım paramı. Yemin ettiler vercez diye vermediler. Aynı şekilde suçu ve başka firmalarında parasını vermemisler taseronlugunu yaptığı arsa sahibleri şahittir dogancilarda iş yaptik.polis bı abimize taşeron firma eksiogluydu adamdan parayı.almis bize vermedi mal sahibi şahittir. Ama malesef mutahit zengin adam sıfatıyla.kimse. İşçiye inanmıyor.ama Allah işini bilir

 • Sabri
  Sabri
  16.06.2021 18:48

  Güvendikleri bir şey vardır muhakkak bu kadar insanın mağdur edilmesi umurlarında olmadığına göre. Umarım bu sefer Adalet doğru işler

 • Düzceli
  Düzceli
  16.06.2021 12:38

  Şimdi Gidip Hesap Versin, devlet gözünün yaşına bakmasın

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız