BELGESİ OLMAYANA CEZA YAZDI

7.05.2021 - 21:58
2116
2

Akçakoca ilçesinde, Tam Kapanma kısıtlamasında izin belgesi olmayanlara 3 bin 150 TL para cezası kesildi

Akçakoca ilçe emniyet müdürlüğü denetimleri sıkı tutuyor, izin belgesi olmayanlara, Tam kapanma süresince sokağa çıkma yasağına uymayanlara, 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282’inci maddesi uyarınca kişi başı 3 bin 150 TL idari para cezası kesildi.

Akçakoca meydanında, sapak ,beş yol bölgesinde ve çuhallı çarşısında çift yönlü olarak emniyet güçleri denetimleri arttırdı.  Saat 17.00 dan sonra marketlerin kapanmasıyla birlikte sokakta gezenlere , yasaktan muaf olmayan özel araçla seyahat edenlere 3 bin 150 TL idari para cezası kesti. Denetimlerin daha da artarak gün içerisinde izin belgesi olamayan tüm araçlara para cezası kesmeye devam edileceği öğrenildi.

Emniyet teşkilatı; bizler halkımızın sağlığı, güvenliği ve huzuru için çaba gösteriyoruz, izin belgesi olmayanların, alışveriş ihtiyacı yokken  marketlere manavlara fırınlara doluşmamalarını, alışverişlere özel araç kullanmadan gitmeleri konusunda dikkatli olmalarını, kendi sıhhat ve sağlıkları içi çok büyük önem arz ediyor. Diye ifade etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • AHMET
  AHMET
  8.05.2021 14:23

  CAMBAZ BAYIRINA DA POLİS EKİPLERİ LAZIM HERKEZ O YOLU KULLANIYO. O YOLDA ÇEVİRME OLSA İYİ OLUR.

 • Kemal
  Kemal
  8.05.2021 14:17

  KEŞKE POLİS EKİPLERİ CAMBAZ BAYIRINDA DA OLSA BELGESİ OLAN OLMAYAN HERKES GEÇİYO.O YOLDAN POLİS EKİPLERİ ORDA DA OLSA İYİ OLUR.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız