ÇINAR CADDESİNDEKİ YAPIYA YIKIM KARARI VERİLDİ

ÇINAR CADDESİNDEKİ YAPIYA YIKIM KARARI VERİLDİ
30.04.2021 - 15:27
5051
1

Yapımına başlandığında Akçakoca ilçesinde büyük tartışmalara neden olan  Çınar Caddesi girişi ŞOK sahil market yanında bulunan Sevinç Ticarete ait binaya yıkım kararı alındı…

Yapımına geçtiğimiz ay başlanan ve yapımı bittiğinde küresel bir fast food  markasının şubesi olacağı söylenen çelikten konstrüksiyon binanın yapımına Düzce Valiliği ile yıkım kararı verildi.

Ruhsat işlemleri tamamlanmadan yapılan Oğuzhan Sevinç’e ait binaya Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın talimatıyla toplanan Belediye Encümeni 104 bin lira ceza ve süre belirtmeksizin yıkım kararı verdi.

Kararı mal sahibine tebliğ eden yetkililer, mal sahibi Oğuzhan Sevinç’in binayı kendi imkanlarıyla sökmeye başladığını belirtiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Haklı Vatandaş
    Haklı Vatandaş
    1.05.2021 05:02

    Düzce Valiliği böyle şeyler ile uğraşacağına önce Çınar Cadesindeki stantların yan tarafındaki çatı kafeden başlayarak çuhallıya doğru bütün dükkanların yapmış olduğu geçici ve kalıcı bütün kaçak yapıları yıktırsın, Düzce Valiliği neden bu olaylara sessiz kalıyor ve hiç bir şey diyemiyor anlayabilmiş değilim, vatandaş yürüyecek kaldırım bulamıyor, ya araçlar işgal ediyor sürekli ya da kaçak yapılar, Düzce Valiliği bu kadar vebalin altından kalkmak istiyorsa bu işe bir an önce acil el atsın..

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız