Hasret Bitiyor: Ceneviz Kalesi Hizmete Açılıyor

Akçakoca turizminin amiral gemisi Ceneviz Kalesi, yıllardır süre gelen restorasyon çalışmasının tamamlanmasının ardından Ramazan Bayramıyla birlikte kapılarını yerli ve yabancı turistlerin hizmetine açıyor.

Hasret Bitiyor: Ceneviz Kalesi Hizmete Açılıyor
28.04.2022 - 14:56
Güncelleme 28.04.2022 - 14:56
Haber Merkezi
7877
2

Akçakoca turizminin amiral gemisi Ceneviz Kalesi, yıllardır süre gelen restorasyon çalışmasının ardında Ramazan Bayramıyla birlikte kapılarını yerli ve yabancı turistlerin hizmetine açıyor.

Belediye iktisadi işletmesi  ABİTAŞ müdürlüğü tarafından yapılan tesisler, Kale ziyareti yapacak olan konukların keyifli saatler geçirebileceği şekilde yapılırken, buraya gelecek olan turistler yiyecek içecek konusunda hiç bir sıkıntı çekmeyecek.

ABİTAŞ müdürlüğüne bağlı ekipler Bayram öncesinde yürüttükleri hummalı çalışmaları sona getirirken, tesisler dışında Kale içindeki oturma gruplarının tamamı da yenileniyor.

Akçakoca’ya gelen turistlerin mutlak uğrak yerlerinden biri olan Ceneviz Kalesi, içine yapılan moderne tesislerle Yaz aylarında keyifli saatlerin ve unutulmaz anıların yaşanacağı iddialı bir yer olacak.


Editör: N. Cingirt