Melenağzı Üvey Evlat Mı?

Akçakoca’nın en güzel sahillerinden birine sahip olan Melenağzı sahilleri üvey evlat muamelesi görüyor.

Melenağzı Üvey Evlat Mı?
13.07.2021 - 08:28
Güncelleme 14.07.2021 - 05:43
Özel Haber
9288
7

Son bir haftadır bölgemizi etkisi altına alan aşırı yağmurların dere yataklarında biriken pisliği Karadeniz’e taşımasının ardından adete çöplüğe dönen Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzı sahilleri çöplüğe döndü.

Sel sonrası hiç bir yetkilinin sahilde çalışma yürütmediğini dile getiren bölge sakinleri ise sahipsizlikten  isyan derecesine geldi.

Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren köy sakinleri; “ Kamu otoritesi ile Cumhur İttifakı’na mensup AK Parti ve MHP yöneticilerinin selden etkilenen bölgelere yaptıkları ziyaret esnasında çektirdikleri fotoğrafları bir biri ardına sosyal medyadan paylaşırlarken;  Melenağzı sahilleri bırakın kumsal üzerine yığılmış çöp dağlarının kaldırılmasını, inceleme gezisi yapılmaya bile değer görülmemiş “ değerlendirmesinde bulundular.

Yaz tatilini Melenağzı ve Karaburun sahillerinde geçiren tatilciler ise, yetkililerin sahilde biriken çöplerin kaldırılmasını ve plajın temizlenmesini istediler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Mehmet Zeki Obuz
  Mehmet Zeki Obuz
  13.07.2021 15:54

  Böyle boş eleştiri mı olur sel dolayısıyla gelen ve sahile vuran odunve dal parçalarından oluşan bu bu birikintiye halk zaten bir iki gün içinde orayı temizler bizim o bölgede kimden denize girmek için para alınmış böyle saçma bı paylaşım olmaz

 • Ersan Yilmaz
  Ersan Yilmaz
  13.07.2021 15:54

  Abi azina saglik allah'a emanet ol

 • Savaş Çil
  Savaş Çil
  13.07.2021 15:54

  Zekeriya Çavuş sayin abim hiç melenağzı plajına geldiniz mi acaba?nerden, kim para istemiş.Melenağzı plajı halka açık bir plaj olup hiç kimseden para alınmaz.Aksine köy halkı buraya gelen yabancı misafirlerine ikramlarda bulunup bir aile ortamında tatillerini yapmalarını sağlar.Denizde boğulma vakası olduğu zaman köyün halkı cankurtaranlık yapar.Bizler zaten kimse temizlemese bile kendimiz temizleriz.Çünkü biz bir zaman sonra bu pisliği kendimize yakıştırmayız.Her ne kadar bize yakıştı

 • Zekeriya Çavuş
  Zekeriya Çavuş
  13.07.2021 15:53

  Plaj olduğu zamanlar halkı bedava sokmuyorlar ee para kazanılan yerler kendi kendine ekmeğinin teknesini temizlerler

 • Jale Özkurt Özcan
  Jale Özkurt Özcan
  13.07.2021 15:53

  Temizlensin burasında vatandaşa parasız olsun. Ölümlü dünya. Çocuklar D vitamini depolasın.

 • Melenağzı
  Melenağzı
  13.07.2021 09:57

  Her zaman olduğu gibi evet Büyük Harflerle ''ÜVEY EVLAT''

 • Naz topaloğlu
  Naz topaloğlu
  13.07.2021 09:04

  Bende melenağzı sakinlerindenim evet hatta evlatlıktan red edilmiş hiç bir şekilde adı geçmiyor yollarımız zaten berbattı yollarımız geçilek gibi değil suyumuz yok sahilimiz gördüğünüz gibi bizi kimse muhatap almıyor çok rica ediyoruz birileri melenağzını görsün artık elli sene önce köy daha güzeldi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız