Risk haritasında kırmızı olan Akçakoca normale dönüyor

Akçakoca, yeni tip korona virüs vakalarında artış yaşanmasının ardından Türkiye genelinde uygulanan tam kapanmanın 13’üncü gününde alınan tedbirler ile birlikte yavaş yavaş normale dönmeye başladı.

Risk haritasında kırmızı olan Akçakoca normale dönüyor
11.05.2021 - 08:58
1278

Tam kapanma kararı alınmadan öncesi günlük vaka sayısının 50’lere dayandığı Akçakoca’da vaka sayıları hızla gerilemeye kırmızı olan harita ise normale dönmeye başladı.

Akçakoca başta olmak üzere Düzce merkez ve diğer ilçelerde yeni tip korona virüs vakalarında artış yaşanmasının ardından Türkiye genelinde uygulanan tam kapanmanın 13’üncü gününde emniyet ve jandarma ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

Seyahat İzin Belgesi ve Görev Belgesi haricindekilerin geçişine izin verilmedi kent merkezinde birçok bölgede kontrol noktaları oluşturuldu.

Yaya olarak sokağa çıkan vatandaşlar da yaya ekiplerince durdurularak belgeleri kontrol edildi. Belgesi olmayan ise kontrol noktalarından geri gönderildi. Kapanmanın 13’üncü gününde alınan tedbirler ile birlikte yavaş yavaş normale dönmeye başladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız